ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Fuji Tahoe SL by Kritik

<< < (8/11) > >>

Kritik:
є шолом)
його купив в першу чергу.

на рахунок потужної фари - думав... але хороша фара - коштує нормальних грошей, а так як я поки шо по ночам взагалі не катаюся, ну часом вертають з покатушок коли вже темніє, то поки шо думаю і блималки хватить, а там побачу)

A.F.C.:
Купив колись в одному із магазинів Тернополя (або "спорт+" або в "РБ") таких самих дві фари як ваша "Келліс", щей не собі... Так от, одна фара прослужила навіть не місяць(в палатці два рази використали як фонарик), а інша навіть не ціле літо(( Короч. здохли обидві, хоча ні не падали, ні не плавали, Тобто не було ніяких механічних ушкоджень які б могли ті фари пошкодити... Просто ввечері світили, а на ранок вже нє, менфі якось аж не зручно стало і мене до тепер підмахують за ті фари, що я понавибирав)) В мене наприклад, дешева фара за 30 грн "ХАЧМАС" світить вже зо три роки :police: ...І будь мудрий після такого

Kritik:
то напевно як пощастить  :)

A.F.C.:
Ну та так, але якщо 2 з 2 "здохли", тим більше, шо купляв з інтервалом в пару тижднів, то вже напевне проблема не в виборі, а в продукції за яку ми, як кінцеві користувачі деколи серйозно переплачуєм, а толку, крім гарного логотипу - галяк! :(

Vintage:
Фари можна кібернімодернізувати, мені наприклад з фотографії лишень, дуже подобається рефлекторна відбиваюча дзеркальна частина (конструкція), цікаво вживу глянути. При переробці мабуть світлом розсіювала би, як сіяч пшеничку в ріллю весною  :D
 Треба пошукати на форумі мабуть є окрема тема про велофари ...
 

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version