Загальний > Оголошення

Кухні, шафи та ін. Виготовлення і підтримка

(1/4) > >>

Flaer:
Доброго часу доби.
 Ні для кого не секрет, що виготовлені вручну, за індивідуальними параметрами, предмети побуту є зручнішими, функціональнішими та й просто "ріднішими", ніж заводські. Та, як правило, такі меблі обходяться на порядок дорожче, і багато хто з Вас, я більш ніж в цьому впевнений, замислювались, чи не спробувати самому "встругнути" столика під комп, а хтось, можливо, "підбирався" до шафи-купе, чи навіть до кухні. Буду чесним, людині без деяких спеціальних навиків та знань, вкрай важко з першого разу отримати якісний виріб, уникнувши купи зіпсованого матеріалу та нервів. Також слід розуміти, що викрутка, "дрелька" і лобзик - надто куций набір інструменту для такого роду робіт. Тому, з міркувань економії Ваших грошей, пропонуємо за адекватні кошти часткову чи повну підтримку Вашого проекту.

http://forum.te.ua/showthread.php?p=1873834#post1873834

Oleg:
Костя, гарно розписав, тобі треба було йти на піарщика, рекламіста або щось таке )))
А якщо серйозно, то обов'язково звернуся і всім рекомендую! Бо Костя мене вже виручав і зробив усе дуже швидко, якісно і не дорого.

п.с. провір зсилочку, бо щось не зрозуміло

Flaer:
силочка працює

teodor4ik:
а безкоштовні поради надаєте?

Oleg:

--- Цитата: Flaer від 17.02.2012, 12:57:47 ---силочка працює

--- End quote ---

вже так, не спорю

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version