Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Пісочниця для Віталька

<< < (15/26) > >>

xlibes:

--- Цитата: teodor4ik від 08.05.2009, 12:03:09 ---алкоголь? трава? колеса?

--- End quote ---

Нєєєєє, амнезія....
Певно просто Сергій тоді був не у гуморі.
Я на нього за тамте навіть не образився...

Erazel I-st:
А чого ображатися то, критика як критика  :D. думаю славку з його фото-ексгібіціонізмом до критики не звикати.

bhagavan:
Еразель, це було 03 19, 2007 - це на початку існування шприхи - в тебе тоді були сильні переживання і скрита підозра шо тебе намахали - мали робити велосайт а зробили якусь чортівню літературно-графоманську. Тому я думаю будь-який суд тебе виправдає з огляду на висновок судмедексперта і стан афекту в якому ти перебував, не маючи змоги себе контролювати.

teodor4ik:

--- Цитата: bhagavan від 08.05.2009, 12:22:16 ---Еразель, це було 03 19, 2007 - це на початку існування шприхи - в тебе тоді були сильні переживання і скрита підозра шо тебе намахали - мали робити велосайт а зробили якусь чортівню літературно-графоманську. Тому я думаю будь-який суд тебе виправдає з огляду на висновок судмедексперта і стан афекту в якому ти перебував, не маючи змоги себе контролювати.

--- End quote ---

вертаючись до цього питання... пропоную приступити до складання ТЗ з того, що опреділитися з тим що там має бути...
якщо цікаво викладу своє нубське розуміння того питання... в відповідній темі...

Erazel I-st:
Та вже обговорювалось на збіговиську в березні. Просто всім влом щось робити. Треба ж технічні статті писати, звіти і т.д. Всім влом. Тому катайся, пиши звіти і буде чим наповнювати головну сторінку.
Але ми скотилися у флуд, давайте вернемося до теми.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version