Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Пісочниця для Віталька

<< < (25/26) > >>

Erazel I-st:
та я літав. Але ще тоді коли Віталька навіть у планах небуло. Десь в середині 1980-х.

teodor4ik:

--- Цитата: erazel від 27.08.2009, 11:12:53 ---та я літав. Але ще тоді коли Віталька навіть у планах небуло. Десь в середині 1980-х.

--- End quote ---

я тоже тоді літав(АН24, ЯК40, ТУ134)... добре шо крісла тоді були взагалі... а не то ЖПС...
але пох... недавно льотав на А320 і B737 там тож ЖПСА не було...

Dreamland:

Andy:
Ай-яй-яй, горизонт завалений, не попадає в "золоте січення"  *No*

Erazel I-st:

--- Цитата: Віталько від 12.07.2009, 13:17:57 ---Всі кому дійшла історія шо я десь падав з двацятиметрового дропа не вірте :) я падав писком до грунту з висоти ровера і живий зроровий. То кагбе шоб не кумарили потім питаннями - "О, а ти як?" :)

--- End quote ---
Доречі випадок. Сьогодні на "кривій" на тому контрі що веде вліво з центральної дороги, там де Віталько навернувся предположительно, один хлопчина не замітив дерево яке йде над дорогою поперек і врізався в нього головою. Як результат все обличчя в крові і розсічення шкіри голови під волоссям. Але здається без серйозніших наслідків. Розсічення не сильно велике, але замітне.
 Місце там якесь таке складне. Того дерева незавжди видно. Так що ти Віталько не єдина жертва тих місць.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version