Мандрівки > Заплановані

26-28 травня. Велосипедна поїздка

(1/6) > >>

Zombie [Coffe]:
Триденна поїздка за маршрутом Тернопіль-Бучач-Русилів-Борщів.
Середня відстань на день -  80-100 км
Відстань по маршруту - до 300 км
Дві ночівлі в наметах.
Повернення з кінцевого пункту приміським потягом.
Відповідальний Зомбі.

МАРШРУТ
(опис і деталізація маршруту - Сонце).
Обговорено і заплановано тут:http://shpryha.te.ua/forum/index.php?topic=49.30

***Отже велоподорож 26-28травня: Стрипа-Дністер-Джурин-Серет:
1-й день 26 травня: Збираємось  в Тернополі, на Театральній площі 0 7,15. Виїзд - 7.30.
Їдемо Тернопіль-Микулинці (де забираємо Дріма)-Дружба, повертаємо на трасу до Бучача.
Перша велика зупинка буде під Бучачем,в с. Підзамочок, де оглядаємо руїни замку. Далі від’їжджаємо в Бучач, оглядаємо міську ратушу (шедевр Б. Меретина та Пінзеля), руїни замку, костел. Закуповуємо в магазині продукти. Далі їдемо в с. Русилів де ночуємо біля р.Стрипи, оглядаємо Русилівські водоспади.

2-й день 27травня: виїзд 7,30 ранку. Їдемо в с. Золотий Потік де оглядаємо палац і руїни замку. Далі через Скоморохи їдемо в Язлівець, дуже красиве місце, оглядаємо руїни замку, стародавній костел. Після оглядин Язлвця їдемо до Берега р.Дністер, (дивлячись по часу якщо будемо встигати заїдемо до печери відлюдника над Дністром), далі через Шутроминці їдемо в с.Нирків і де і ночуємо біля 16 метрового водоспаду...Тут оглядаємо руїни замку, і ще один водоспад Дівочі сльози.

Тим хто не зможе лишитися на 3-ій день виїзд вночі потягом Заліщики-Тернопіль зі станції Ворвулинці  10 від Ниркова, прибуття в тернопіль понеділок 7,30 ранку.

3-й день 28травня: 7,30 виїзд їдемо через с.Торське заїждаємо на страусину ферму, далі їдемо до Більче-Золотого, далі дивимось по часу якщо встигаємо їдемо в Монастирок (Скельний монастир, український стоунхендж). Далі або в Борщів на потяг або в Озеряни. Виїзд потягом в Тернопіль.
В поцесі мандрівки маршут може мінятися.

В цьому поході будемо намагатися дотримуватися правил їзди в групі... Прошу ознайомитися з правилами тут - http://shpryha.te.ua/component/option,com_smf/Itemid,61/topic,38.0/

***
Реєстрація учасників проводиться в цій темі.

Учасник залишає повідолення про згоду на участь, а також наявність в себе наступного спорядження, що може використовуватись як спільне:

1. Намет - кількість місць, вага, свої зуваження.
2. Казанок - об’єм, вага, зауваження

Передбачається, що кожен учасник, має спальник і килимок.
Також ознайомлений зі списком необхідного індивідуального спорядження (http://shpryha.te.ua/forum/index.php?topic=60.0).
Кожному учаснику  мати  з собою не меньше 30 грн.

Групі необхідний технік з розширеним  набором інструментів. Прохання залишити примітку того хто добровільно погодиться взяти на себе цей "тягар". Під розширеним я маю на увазі - плоскогубці, розвідний ключ, вижимку, мастило і т.п.

Реєстрація учасників, спорядження 3 20 по 23 травня включно.
24 травня в цій темі публікується остаточний список учасників і розподіл спорядження.


Учасники:
1. Zombie
2. Sonce
3. Dreamland (приєднається в Микулинцях)
4. Arven
5. Bhagavan
6. Ulka
7. Мирон (Львів)
8. 1 чоловік (Львів)*
9. 1 чоловік (Львів)*
10. Zjelia
11. Udav (приєднається в Тютькові)

  * імен і ніків не знаю поки що - зі слів Сонця 2 чоловік з Мироном будуть
Якшо є зауваження і пропозиції стосовно організації (маршрут не обговоємо вже) прохання писати в розіділі "Майбутні" у відповідній темі - http://shpryha.te.ua/forum/index.php?topic=49.30.







Zombie [Coffe]:
Я їду.
Маю Намет двомісний. Вага близько 1.5 кг. Не повний тент. При дощі потрібно накривати полетиленом/
Баняк, об’єм 3 л. Алюмінівий. З кришкою, підвісний, пласке дно.

Sonce:
я їду.
Маю поліетилен два куски, той що я брав в минулий похід, можу взяти сокиру...

Dreamland:
Я їду. Маю намет 3 містний + карімат лишній.
Карімата вже немає(Арвен запекала).

Arven:
Я їду (звісно 5 % на фарс мажор все таки залишаю).. А де це пост семи самураїв, що він їде подівся? Маю: себе, велосипед, спальник :) (це все звісно особистого використання) Баняк, об’єм 2,5 л, алюмінівий з кришкою, пласке дно (якщо прикрутити дріт між двома ручками гарний казан получиться при потребі)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version