Загальний > ДТП

ДТП біля Орнави

(1/3) > >>

Антон Одобецький:
Вчора, 17 грудня, о 21.12 в Тернополі по вул. Живова водій автомобіля «ВАЗ – 21012» скоїв наїзд на 24-річного велосипедиста, який внаслідок ДТП отримав легкі ушкодження та був шпиталізований в Тернопільську міську лікарню №1.

Так от. Збитий - одногрупник моїх друзів. Їхав без будь-яких світлових приладів. Водій молодець - завіз потерпілого у лікарню. З травм переломи руки (наскільки я знаю - серйозні).

Мораль того всього - ні в якому разі не їздити у темну пору доьи без освітлення і світловідбивачів.

skeleton13:
...так наш колега не прав і велосипедиста вночі дуже тяжко побачити ( по власному досвіду знаю)...але!!! там рахується освітлена вулиця...як на мене то це проблеми водія шо він не бачив...хай перевірить зір, стан фар, і якшо є то щільність тоніровки....

надіюсь наш колега скоро поправиться!!!

Vintage:
М-м-да-а-а, світло на ровері у таку темну пору має бути в любому випадку, ну і щодо освітлення вулиці Живова, то ще хто зна чи в тому місці де трапилась ця прикра історія, нормально освітлюється вуличними ліхтарями, хоча кожен автомобіль має фари - це 100%!

teodor4ik:

--- Цитата: Vintage від 20.12.2011, 10:22:44 --- кожен автомобіль має фари - це 100%!

--- End quote ---
видко шо ти не водиш автомобіль... фари ніхрена не поможуть якшо немає бодай відбивачів.

Andrizzio:

--- Цитата: teodor4ik від 20.12.2011, 10:52:12 ---видко шо ти не водиш автомобіль... фари ніхрена не поможуть якшо немає бодай відбивачів.

--- End quote ---

ТОЧНО !!! а ше зустрічні сліплять колгоспним ксеноном і фарами дального світла які стоять замість протитуманок!!

винен в першу чергу велосипедист, бо ДУРАК, попер по дорозі, СЕБЕ підставив і водія.

про фари і катафоти вже взагалі мовчу.



Я в кожному такому випадку пишу тут ЇХАТИ ТРОТУАРОМ!! але всі - круті учасники руху. як сам про себе не подумаєш то ніхто про тебе не подумає.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version