Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

"Розбір" одного ДТП з інтернету.

<< < (2/4) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 28.11.2011, 12:16:18 ---Ну і ІМХО в корні неправі були в тому що обїзджали З РІЗНИХ СТОРІН. Адже людина лякається і кидається в іншу сторону. Куди? Правильно - під колеса іншого велосипеда.

--- End quote ---
ми єдну панєнку раз так висадили в дєццтві... пані шла посередині дороги, а ми дуже бистро її доганяли... 2 дєятєля пролетіли з двох боків, а я летів ззаді чітко на неї, бо не знав куда вона ломане і зрештою встиг вирулити... але ми слова почули навздогін... (для еразеля, фамілія одного з тих тіпів Рудик :D)

Erazel I-st:

--- Цитата: teodor4ik від 28.11.2011, 12:27:04 ---для еразеля, фамілія одного з тих тіпів Рудик :D

--- End quote ---
Якому нафіг дєтсві. То ж твій ОДНОГРУПНИК. Тобто вам вже по 18-20 мало бути, а враховуючи що він ровер купив лиш кілька років назад... ЯКОМУ ДЄТСТВІ?  :laugh:

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 28.11.2011, 13:43:08 ---... враховуючи що він ровер купив лиш кілька років назад... ЯКОМУ ДЄТСТВІ?  :laugh:

--- End quote ---
а то був позичений ровер... кстате він на останках мого ровера їздив в теребовлю ше в далекому 99му... такшо таки нам тоді по 17-18 було...

Pavelko:
колись було точно таке саме...
я їхав..з другом на ровері....спереду йшла дів4ина з коляскою...причому йшла по дорозі..( від сільпо на дружбі до києва...вул Лучаківського) і тут вона раптом вирішила перейти дорогу навіть не подивившись по сторонах....
в результаті мій друг зробив сальто і призимлився...з подертими колінами і ліктями..( повезло блін...)

Kritik:
http://www.0352.com.ua/news/144497


--- Цитувати ---Я не думаю, що винен водій машини
--- End quote ---

нє блін, це велосипедисти сурові, просто люблять таранити машини
ага  >:D

шо за ****** давав інтервю!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version