Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

"Розбір" одного ДТП з інтернету.

<< < (3/4) > >>

Erazel I-st:
Ну нескажи. Часто буває народ гав ловить і врізається в машини які виїзджають збоку. Хоча часто є й вина водіїв - зашвидко виїзджають не задуючись що на тротуарі хтось може бути.

Kritik:

--- Цитувати ---Часто буває народ гав ловить і врізається в машини які виїзджають збоку
--- End quote ---
ти права маєш? ПДР знаєш?

не важливо, ловиш ти гави чи ні.... якшо машина чи будь-який інший ТЗ виїжжає з двору, на головну, він повинен пропустити ТЗ (пофіг чи Камаз чи ровер), який їде по головній....

teodor4ik:

--- Цитата: Kritik від 11.05.2012, 00:05:27 ---ти права маєш? ПДР знаєш?

не важливо, ловиш ти гави чи ні.... якшо машина чи будь-який інший ТЗ виїжжає з двору, на головну, він повинен пропустити ТЗ (пофіг чи Камаз чи ровер), який їде по головній....

--- End quote ---
ти права маєш? ПДР знаєш?
не повинен... томушо тебе на тротуарі бути не повинно... все просто..

якщо на проїжжій, то таки да... часто така хня... 1н 3.14дар припаркується так шо за ним ніц не видно, інший висовує ніс на дорогу шоб побачити шо робиться, а тут я летю...

Kritik:

--- Цитата: teodor4ik від 11.05.2012, 00:17:55 ---ти права маєш? ПДР знаєш?
не повинен... томушо тебе на тротуарі бути не повинно... все просто..

якщо на проїжжій, то таки да... часто така хня... 1н 3.14дар припаркується так шо за ним ніц не видно, інший висовує ніс на дорогу шоб побачити шо робиться, а тут я летю...

--- End quote ---

маю і знаю.
і ніде не вказано шо ровер їхав по тратуару... а по проспекту, я думаю шо це все ж таки сталось на дорозі

teodor4ik:
 яшото ссиль провтикав, доречі там ше шось про світлофор згадували

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version