Тема: Чоп-Червона Зірка; Race 666 або Від краю до краю.Україна, або Race via Ukraine  (Прочитано 24632 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 18.01.2012, 21:11:21 »
крім того вони перли на МТБ і відповідно зубатій і грубій гумі.
НТак що по асфальту якщо впрешся, більше 200 в день повинен витримати.
в смислі шо то порівнянню не підлягає на таких роверах і з баулами і не по асфальту а шо на голому шосері по доволі таки непоганих трасах  :)
Via est Vita

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 18.01.2012, 22:56:19 »
доречі читав їх звіти... вони ше по замках лазили і втикали в усяку фігню + жерти готували на пальнику в таборі...

доречі ти ше не пробівав рахувати затрати на підготовку і сам переліт? шоби знати чого, куда і скіко просити якшо(!) появиться якась нагода.

як я вже писав - чай з мене, страховку твого здоровя і ровера тож організую, шо ше можу помогти хз...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 18.01.2012, 23:08:11 »
доречі читав їх звіти... вони ше по замках лазили і втикали в усяку фігню + жерти готували на пальнику в таборі...

доречі ти ше не пробівав рахувати затрати на підготовку і сам переліт? шоби знати чого, куда і скіко просити якшо(!) появиться якась нагода.

як я вже писав - чай з мене, страховку твого здоровя і ровера тож організую, шо ше можу помогти хз...
мда...вони не сильно переймались кілометражом....

ой...шо шо..а того ше не робив...ну можна зара приблизно прикинути... поїзд з харкова або десь з тих районів буде коштувати гривень так 70-100 по студаку. 1 ніч в Купянську 80 грн....дальше хавчик...мінімум в обід тре буде самому харчуватись, заїжджати в кафешку жерти 1-ше і 2-ге....25 грн...25*6=125грн....зрання і вечером надія на гостинний прийом  ::) :) на протязі дня, ше треба буде йогурт/банани/печення хавати + водою заправлятись. хай буде ше +20грн/день це мінімум!20*6=120,  ааа! а ше до ЧОпа....ну там грн 30 буде максимум....

і того 100+80+125+120+30=455 грн....грубо кажучи 500 грн!...нуу...є троха як для студента...) але на благо! нам підняли стипендію до прожиткового мінімуму...десь 850+ грн...) шось та й нашкребу...)

о! кста, страховка шикарна річ я тобі скажу!!!!добре шо згадав!!!
Via est Vita

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #48 : 18.01.2012, 23:20:58 »
шото ти оптиміст шотопесетс...
1. шо жерти і коли ти вже маш починати думати, бажано разом з кораком... йаке в жопу 1-ше і друге... які 25 грн. ти шоби в 40-50 вклався з нормальною, калорійно вітамінно і т.д. їжою...
2. яка в жопу гостинність? якшо ти в 11 прикотиш і в 5 буш виїжжав хто би ше тобом переймався?
3. запасна батарея до телефону легша і менша за зарядку (на 8 то днів), форма, карти, з/ч, поповнення телефона, ..............................................

попробуй уювити шо ти їжеш завтра і шо би ти тоді брав з собою... так легше буде рахувати...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #49 : 18.01.2012, 23:37:25 »
ну та...є таке... *dontknow*

1)я багато, в принципі не їм, в мене вага то всього 56 кг  :D мені мало тре...) але з Кораком тре порадитись би було.
2) принаймні львів, рівне і київ буду як не в родичів  то в дуже хороших людей які розуміються на хавчику  8)
3)зарядка діло хороше...але неохота ні батарею ні зарядку тягнути з собом...попередньо домовитись шоб була на місці нічлігу...в мене телєфон тримає 3-4 дня....),
форма?...оце питання цікаве...в одній формі я б їхав...шо мені....з дівчиною бачитись буду чи шо...але гігієна бере своє... варіант знову ж таки цікавий...кожен вечір приїхати, закинув в прання, сполоснув, на батарею, і до рання в чистому...але знову ж таки, напряг для людей + я шо буду голий по хаті ходити??  :laugh: :nono:
карти? флешка! кожен день друкувати нову на наступний день, або вже шоб було на місці( + напряг для людей)))), поповнення телефону? нашо?) в мене хороший тариф....75 коп/день і дзвоню куда хочу   :)

припустим їду завтра....зрання плотно поснідав....беру з собою: 2 банани, 300 г вівсяного печива, + 1 велобанька 0.7 соку(а він дає калорії!) + 1 банька води розбавлена з настойкою женьшеня або елеутерококу  :) і 100 грн в гаманці...
усьо...з хавчика і для хавчика всьо...

ше поради будь ласка  :)
Via est Vita

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 19.01.2012, 12:55:48 »
ти так на воко порахуй енергозатрати? тобто спалив 100500 калорій, сожрав на 500 на 2-3 дня може ше і пофігу, а вот на 6 то з твоїх 56 кг доїде 36...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #51 : 19.01.2012, 17:03:27 »
ага, знаю, рахував на бревет 200 км....в середньому потратив 2000 ккал, ну це було 2 роки тому...

печиво вівсяне цінність 100г 440 ккал, 1320, хай засвоїться 1000 ккал, 
йогурт 400г, цінність 90 ккал, 360 ккал,  хай буде 300 ккал
сік 1.5л, цінність 50 ккал, 750  :o :question1: хай буде 600 ккал.
банани 2 банани десь 0.5 кг, 70*5, 350, хай буде 300 ккал

і того вже 2200 ккал!!!навіть хай тільки 2000!.... а ше обід десь на 500-800 це мінімум....і сніданок...і вечеря...

ну думаю мені більше 3000 ккал не треба буде на 250-300 ккал.

єдиний нюанс треба буде раціон якийсь міняти кожен день...бо вівсяне печиво і банани можуть вже не лізти на 4-ий день)))

хоча мій пульсометр каже шо за 45 хв їзди з середньою ~30 км/год я спалюю 450 ккал....якшо це використати на час поїздки.... 15 годин в середньому хай буде...це виходить 9000 ккал!!!  :o :o :o шось або пульсометр бреше...або воно релаьно так... *dontknow*
Via est Vita

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #52 : 19.01.2012, 17:55:37 »
Не займайтесь фігньою, і не рахуйте калорії. Він не в пустелі їхати збирається, в радіусі пів години буде яка небудь жральня.
Цим літом я себе вирішив навантажити по дорослому в Карпатах пішки. Так сталось що замість запланованих 7 днів пройшов маршрут за 4 дні. Розрахував калорії, зробив розкладку по дням в кульки, і що? За останній день я з*їв:
- на сніданок: 2 квадратних печення з маслом, чай.
- обід: 40 гр. вівсянки розвареної з 2 ч.л. згущика, чай.
- вечеря: чай, маленький кусочок сиру.
В 20-00 маршрут був закінчений, коли в 22-00, я приїхав у Франківськ, то виявилось, що до 7-ї ранку на Тернопіль нічого нема. Так от цілу ніч, їсти нічого не хотілося, а вигляд їжі в кафе викликав сильну тошноту. Фізичний і моральний стан були відмінними. На другий день приїхав додому, то нормальний апетит з*явився ще через день.
До чого я веду, коли навантаження надвисокі і декілька днів, то організм перестроює режим харчування, і передбачити яким він буде досить важко.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #53 : 19.01.2012, 19:16:21 »
 Так от цілу ніч, їсти нічого не хотілося, а вигляд їжі в кафе викликав сильну тошноту. Фізичний і моральний стан були відмінними.
[/quote]
куда дівався корак, коли його треба...

знайома це штука... я коли перевтомився по дорослому також їсти ввечері не хотів ніц і мало шо в себе впхав (при тому шо перед тим ше й стошнило). можливо через банальне зневоднення? організм просто підстрахувався і рішив не тратити воду на травлення? я хз...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #54 : 19.01.2012, 20:22:06 »
то всьо правда шо під фіз навантаженням не дуже їсти хочеться...але поповнювати калорії ххочи не хочи а треба!...)
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #55 : 19.01.2012, 22:15:18 »
створений перелік населених пунктів на День 1 В№2(Чоп-Львів)
так легше їхати...)
Via est Vita

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #56 : 19.01.2012, 23:00:01 »
Поповнювати сили треба, але так званими ефективними продуктами. Тобто продукти мають бути легкими і калорійними - сухофрукти, шоколад, горіхи. Плюс 2 рази на день щось по типу каші з тушонкою. А коли вже нема сили їсти (через перевтому, зневоднення), потрібно поповнювати калорії енергетичними спортивними напоями (тільки не ягою чи редбулом).
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #57 : 19.01.2012, 23:06:16 »
чим редбул тобі не догодив?)
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #58 : 19.01.2012, 23:27:23 »
планую в середині березня зганяти відрізок Чоп-Львів шоб перевірити як воно...)
Via est Vita

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #59 : 19.01.2012, 23:28:42 »
планую в середині березня зганяти відрізок Чоп-Львів шоб перевірити як воно...)
краще чоп-тернопіль... доречі, якщо докотишся до львова то там я хату тоже найду