EXTREME > Фрірайд, Дьорт

Re: ШОР-ТРАСА!!!ОЙОМАЙО!!!

(1/33) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: alex.isp від 18.10.2011, 23:43:13 ---Для перших 3-ьох пунктів хватає Роліна і Спіріта !!!!!!!! далі.... Гроші .... - порахувати приблизно яку суму потрібно, написати список всіх знайомих по шприсі Фр райдерів навпроти кожного імя тире прийде неприйде на заплановані роботи і сума (пожертв  :) ) народу дохрена катати приїжає тому з кожного хватить 20-30гр, ше якшо кожен принесе з дому хоть 1 - ну дошку то хватить зробити з кутківець - буковель!  Заставляти нікого нічо не треба просто для тих хто тупо морозиться Спіріт має короткий діалог !!!!!!
....на даний момент я не на україні але на момент стройки нової траси обовязково постараюсь приїхати приняти участь!!!!!!!!..............повторяю народу для катання є багато а хочем класно катнути близько біля дому - приходим працювати!  зібрати хоть половину з всіх як молодших так і старших - 5-7 днів і траса готова.......

--- End quote ---

ну ти і оптиміст... зараз якраз розбудовується нова траса і я хоч і не катаю, але троха в курсі справи... вже дась 9 днів чистої роботи і збудовано тільки 1 трамп і 1 шор, розчищено 60% стежки... а ше рити і рити... грошей вже пішло поза 1000 і ше тра і тра... по 1 дошці кажеш... і скільки дошок тра на 30м шора?.. зараз пробую домовитись занедорого про  залишки забора на одній будові для волрайда і другого шора. а їх ше тра вивезти чимось, чимось порізати і поприбивати до чогось... а це ше +1000 якшо не більше. скільки в тернополі людей катають фр? 20? то вже по 100 на рило... а ше тра і тра...  да прошу не забувати шо в нас є різні "клани" які ніяк не дойдуть згоди про то яка має бути траса і переривають один за одним... один хоче пролетіти 15м, другий взагалі не хоче літати... одному давай болото, другий боїться ножки промочити... тобто трасу тра робити універсальною якшо всіх до того підключати, а це вже нецікаво реально екстремалам які самі без підтримки трассу не втнуть.

П.С. Фінансова допомога від усіх хто може помогти була би доречною незалежно від стилю вашого катання.

ROLLIN:

--- Цитата: teodor4ik від 18.10.2011, 12:29:04 ---ролін не тупи... я писав про затрати часу, а не про час до готовності... крім того я ж написав контр (1), а не контри...
при чом тут базар... купа народу не для того шоб разом рити, а для того якраз шоб частіше рили.

--- End quote ---

 Тед,висловлюйся Нормально,я  про те шо коли їде буцімто рити 6-8 чол. то мало хто риє всі починають шось обговорювати і навіть ті шо рию зупиняють махати лопати і теж включаються в розмову.

ROLLIN:

--- Цитата: teodor4ik від 19.10.2011, 10:13:20 ---ну ти і оптиміст... зараз якраз розбудовується нова траса і я хоч і не катаю, але троха в курсі справи... вже дась 9 днів чистої роботи і збудовано тільки 1 трамп і 1 шор, розчищено 60% стежки..

--- End quote ---

 Це ти про яку трасу ? Та шо з Карєру починається?

teodor4ik:

--- Цитата: ROLLIN від 19.10.2011, 11:27:11 --- Це ти про яку трасу ? Та шо з Карєру починається?

--- End quote ---
я хз, не бачив, падонок риє, але десь в тих краях... почали з 0 без привязки до того шо вже є

avalanche:
риємо вже дійсно довго і усердно за весь час не пригадаю щоб було меньше 10 чоловік які приходили рити, пів траси будувалося реально в ночі, ходили по лісі з фанаріками але це того варте, грошей пішло ну дуже багато і переважно всі ці гроші Андрія Пастернака який з своєї кишені купляє всякі потрібні речі для будівництва, хто невзмозі дати гроші може принести бензин для пилки, масло для пилки, цвяхи...   

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version