Загальний > Роверове місто Тернопіль

Велофорум в Тернополі 13 листопада

<< < (5/10) > >>

Andrizzio:

--- Цитата: teodor4ik від 08.11.2011, 20:35:09 ---можу шото побалакати про поїздко здовж Дністра як приклад самої дезорганізованої і неправильної поїздки від якої тим не менше спогади лишились тіко позитивні.

--- End quote ---

ага, без матюків там тільки лишаться слова ровер і Дністер  :laugh: :laugh: :laugh:

Yanek:

--- Цитата: teodor4ik від 08.11.2011, 20:35:09 ---можу шото побалакати про поїздко здовж Дністра як приклад самої дезорганізованої і неправильної поїздки від якої тим не менше спогади лишились тіко позитивні.

--- End quote ---

Раніше щось не бачив того звіту. Готуй презентацію - думаю там є що розповісти, і що показати.

Horsbor:
теж буду=)

Yanek:
Короткі роздуми щодо презентацій: Найкраще зробити їх вже в поверпойнті або в мувімейкері, щоб не клацати окремо фотки. Гарна заувага від Руслана-бажано додавати музичку, щоб не просто дивитися мовчки фотки. Музичку мона під тему розповіді - типу якщо Іспанія, то ж щось іспанське:)
Інший варіант - фотографії йдуть, а людина походу розказує.

Враховуючи що в нас попередньо 8 доповідачів, прошу максимально продумати розповідь, аби вдалося подати максимум інформації в мінімум часу.

Ruslan 75:
взагалі презентацію в поверпоінті можна перетворити на витвір мистецтва, але в звязку з тим що нехватає часу буде просто слайд шоу, музику постараюсь додати.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version