Загальний > Роверове місто Тернопіль

Велофорум в Тернополі 13 листопада

(1/10) > >>

Yanek:
Привіт колєги.
Є наступна ідея: так як Велодень є початком велосезону, так зробити цьогоріч внутрішній Велофорум - як урочисте його закриття.
Ідея не пустопорожня - а вже попередньо обговорена з міськрадою і спортфедерацією. Отож за попередніми даними в неділю 13 листопада нам готові дати зал Перемоги для зборів, і при тому навіть якесь печенько для того організувати
Я навіть попередньо накидав програмку - вона в додатку. Програма підлягає обговоренню і доповненню. Само собою запрошую мандрівників, яким є про що розповісти, підготувати фото-відео презентації про свої походи, аби поділитися з тими, хто ще такого не бачив.
Думаю, обовязково варто спрезентувати поїздку на Лемківську ватру! Цюрпітина Іспанія - то само собою. Горон обіцяв про подорожі по водоспадах розповісти. Кілька подорожей по області думаю можна в одну презентацію зєднати..короче вітаються всі пропозиції. Треба ж показати громаді міста, та й самим собі, що можна цікавого побачити, їздячи на ровері.
Говорив Бхагаван що про хостінг тре побалакати - чому б не зробити питання роботи неформального обєднання Шприха окремим питанням на тому форумі. Може в когось якісь ідеї зявляться?
Хотілося б за тиждень до форуму мати вже остаточну програму - так що не тягніть - зголошуйтеся.
п.с
Вхід безкоштовний, і там навіть мали б вгощати печеньками:)
п.п.с
Офіційна частина не виключає можливості походу на сосіки після цього:)
Час: Неділя 11 година,
Місце: Перемога.

Erazel I-st:
Ідея цікава, тільки от боюсь що ми(скромні покатушечники) якось будемо губитися на тлі всяких дальнобойщиків "іспанців"  :D. Яка конкретно мета цього форуму? Які питання будуть обговорюватися?

org100h:
За хостинг в ПП, можу вділити  затишний куточок:)

Oleg:
Цікавий намічається захід! Тим більше будуть печеньки! )))))

Антон Одобецький:
Було б дуже добре таке провести. Завжди знайдуться теми для обговорення. Можна скласти короткий план на наступний сезон, поділитися досвідом. Я постараюся бути.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version