Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

поможіть з нетом

(1/3) > >>

Kokiw:
в мене ого щвидкість 10 мб
чомусь коли включиш компютор і потім скайп все включається відкриваєш любий браузер ( в мому випадку це хром) інтернет працює тільки декілька хвилин далі пропадає хоча скайп працює і можна переписуватись а коли включити виключити модем все знов працює але тільки на декілька хвилин.......думаю причина в компюторі допоможіть хтось *dontknow*

Marik1986:
дзвони в віділ тех підтримки 0-800-506-800 вибирай проблеми з нетом чекай оператора, він тобі поможе і підскаже що робити , в мене теж буває час від часу

teodor4ik:

--- Цитата: Kokiw від 19.09.2011, 19:27:17 ---в мене ого щвидкість 10 мб
чомусь коли включиш компютор і потім скайп все включається відкриваєш любий браузер ( в мому випадку це хром) інтернет працює тільки декілька хвилин далі пропадає хоча скайп працює і можна переписуватись а коли включити виключити модем все знов працює але тільки на декілька хвилин.......думаю причина в компюторі допоможіть хтось *dontknow*

--- End quote ---
попробуй прописати ДНСи укртелекома, а не модема... скайп працює напряму, а нету тра ДНС, тому копай в ту сторону...

Oleg:
причин може бути багато... якою антивірускою користуєшся?
в мене колись Каспер блокував нет.... спробуй відключити антивіруску, може допоможе

Kokiw:
в мене нод 32

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version