Загальний > Роверове місто Тернопіль

Концепція роверового міста Тернопіль

<< < (2/5) > >>

Віталько:
А не здається тобі шо на пішохідних доріжках не тре розмітки для ровера?

Антон Одобецький:
По пішохідним доріжкам та тротуарам заборонено їздити на велосипедах (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах та у супроводі дорослих). тому повинні бути відділені (бажано не тільки розміткою) велодоріжки.

Erazel I-st:

--- Цитата: Віталько від 10.01.2012, 22:51:16 ---А не здається тобі шо на пішохідних доріжках не тре розмітки для ровера?

--- End quote ---
Та якраз треба. Щоб якщо зібєш якусь зазівавшуся діваху то ти міг вказати на те що вона йшла по ТВОЇЙ доріжці, тобто по правилах ти не винуватий.

mlad:
Здається мені шо то все закінчиться полоскою в парках...
Чи я не правий?
Наразі маємо гірку статистику врегулювання внутрішньообластних проблем. Та візьміть до прикладу дороги...
І проекти з звіти про виконані роботи і задовільний стан доріг... І ж не скажеш шо місьрада нічого не робить бо шось таки робиться... Але якось то все для вигляду робиться... Галочку поставили і забули...
А хочеться щоб як у людей... :'(
Наразі залишається надія шо хоча б шось зробиться полюдськи...

bla-bla:

--- Цитата: Erazel I-st від 11.01.2012, 10:16:59 --- Та якраз треба. Щоб якщо зібєш якусь зазівавшуся діваху то ти міг вказати на те що вона йшла по ТВОЇЙ доріжці, тобто по правилах ти не винуватий.

--- End quote ---

Це в німеччині коли пішехід переходив дорогу в не призначеному для цього місця і на нього скоєно наїзд автомобілістом,водій автівки подасть ще зиск на відшкодування ремонту авто і моральну травму,а в нашій країні на оборот,хто скоїв наїзд-той і винуватий,правде це стосуться не всіх громадянинів нашої держави,пільами користують можновладці і їхні діти яким можна їхати будь де і куда...

якшо зібєш діваху на велодоріжці хіба шо втикнеш їй носиком  об смугу(чи шо-там )і скажеш то для мене тут відгорожено,а коли скоїш наїзд на дитину і батьки подадуть до суду буде винуватий той хто скоїв наїзд(мав бачити куда їде...)і нічого з цим не поробиш-така держава

в індії вобше знаків нема і нічо,і аварій меньше-кожен дбає про свою безпеку САМ

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version