Загальний > Роверове місто Тернопіль

Концепція роверового міста Тернопіль

<< < (4/5) > >>

Kritik:
купити завтра відро снєжки і йти малювати розмітку?  :D

teodor4ik:

--- Цитата: Kritik від 11.04.2012, 21:11:07 ---купити завтра відро снєжки і йти малювати розмітку?  :D

--- End quote ---
можно просто зайти в сусідню тему і спитати якої допомоги треба на велодень... нахуа? шоб то все живіше і потрібніше виглядало в очах властьімущих і обіцяло додатковий електорат... далі пояснювати?

чим тобі не план дій? можу ше парочку накидати... а по поводу снєжки, вона не канає, але сожу пробити розміточну, світлоповертаючу... тіко вот поки нема шо малювати, але повір... якшо ти купиш фарби і підпишешся під тим шо підеш красити, я тобі пробью дозвола на то шо вже є в планах... ті ж присновідомі доріжки в парках.

bhagavan:

--- Цитата: Pavelko від 10.04.2012, 15:37:33 ---не давно був в угорщині ..то в них доволі просто це зроблено:
вздовж тротуару відділено пів метра для велосипедистів..причому відділео жирною жовтою розміткою...
так само на пішоходних переходах...збоку біля широкої зебри йде пів метрова для велосипедистів..)

--- End quote ---

До речі, при відсутності велосипедного трафіку пішоходи в Будапешті все одно не ходять по велодоріжках. Поважають цей поділ чи шо? Мені це одразу в очі кинулось і навіть раз бачив, як якесь вже доросле дітьо отримало підзатильника за вихід на "жовту" смугу від своїх компаньйонів по шпацеру.

Антон Одобецький:

--- Цитата: bhagavan від 24.04.2012, 15:37:30 ---раз бачив, як якесь вже доросле дітьо отримало підзатильника за вихід на "жовту" смугу від своїх компаньйонів по шпацеру.

--- End quote ---
У нас підзатильником не обійдеться - кулемет як мінімум.

Erazel I-st:

--- Цитата: Антон Одобецький від 24.04.2012, 15:39:51 ---У нас підзатильником не обійдеться - кулемет як мінімум.

--- End quote ---
Ну тоді треба бути безпристрасними і так само відстрілювати "лісапедистів" які лізуть на середину дороги і гоняють на великих швидкостях по тротуару  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version