Загальний > Справжні велосипедисти

Де першочергово потрібні велодоріжки?

<< < (2/2)

mlad:
Про шо йде мова? Я не можу зрозуміти.... Якшо не можуть зробити розмітку для транспорту (водії з цього приводу можуть більш детальніше надати інформацію, навідміну від інспекторів ДАІ, які розмітку бачуть інтуітивно) то про які велотротуари чи недайБог розмітку може йти мова... Недай Бог ДТП із участю велосепедиста і потім будуть казати шо тут "колись" була розмітка...
Давайте спокійно дотримуватись правил ДР і думаю шо все в НАС буде гуд... Принаймі хочеться сподіватись шо нас колись таки будуть вважати учасниками дорожнього руху... :police:

teodor4ik:

--- Цитата: mlad від 03.09.2011, 01:18:33 ---Про шо йде мова? Я не можу зрозуміти....

--- End quote ---
бля младший... ну дай потішитись... я сам не вірю в таке щастя, алеж теоретично можна помріяти...

mlad:

--- Цитата: teodor4ik від 03.09.2011, 10:16:07 ---бля младший... ну дай потішитись... я сам не вірю в таке щастя, алеж теоретично можна помріяти...

--- End quote ---
ну якшо помріяти (теоретично), то про нормалне дорожнє покриття.... думаю шо опосля дня міста всі галочки в мерії розставлені і все по паперам екселент...
дорослі ж люди всі.... розумієм шо на дорогах перенасичення транспорту... умов нема... а нам лишається боротись за права і т.п. нажаль обов"язки є а прав нема (((
мені б, звичайно хтілось бачити і полоси для громадського транспорту і велосипедні доріжки... але я живу в місті Тернополі, де все, нажаль, на папері...
хвала меру і окремий респект облавтодору і всім хто з того годується.... :lipsrsealed:

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version