Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Re: Велопробіг Тернопіль-Теребовля

<< < (11/12) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: rover від 25.08.2011, 10:33:35 ---Та нічо) Всьо нармально....Я думаю шо ми здружимся....Кататися зараз нажаль не можу бо ровер поломаний:(

--- End quote ---

не переживай тут новачків не завжди одразу сприймають... просто поїдь хочаби на одну спільну покотеньку шоби довести свою реальність і "відданість справі"

bla-bla:
олег батькович
від « Reply #33 : 20.08.2011, 19:48:27 »
нам написав таке:
-Їздіть на своїх роверах і обсирайте Україну і хренових політиків, які не дають вам жити!

Прапор вам в руки, в зуби і в гриву!

-на цьому цю тему можна закривати
-поїхати з ним -себе не поважати...

teodor4ik:
з 2006 року викладач німецької мови Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка
 2005-2006 служба в Державній прикордонній службі України (ДПСУ)
 2004-2005 перекладач німецької мови на ВАТ «Текстерно»
 2003-2005 вчитель німецької мови ЗОШ І-ІІІ ступенів. Лозова Тернопільського району Тернопільської обл..
 2001-2003 Український Студентський Союз (УСС)

офігенне резюме... я думав шо то школоло безголове, а тут цілий викладач... хотя... от вона причина того чому наші діти ростуть такими як вони є... бо у них такі вчителі і викладачі...  >:D я в ужасі... чесно... просто не чекав такого ходу...

--- Цитувати ---Заступник декана факультету з виховної роботи.
--- End quote ---
ото навиховує, нам на радість...
тра буде в макса спитати шо то за птиц такий некультурний... макс скажи громаді де такі німці беруться?

наш герой на відпочинку
[youtube]Wowa2[/youtube]

Ruslan 75:
 О! бачиш Тед -  не все так просто, в мене навіть є думка, щоб вхід на форум був тільки за рекомендацією
 тоді знаєш що поряд адекват
 звичайно з позиції моралі - треба вибачити йому,
 але - але
 хай вибачиться і ми з теми зїжджаємо
 
 

teodor4ik:

--- Цитата: Ruslan 75 від 25.08.2011, 15:47:30 --- О! бачиш Тед -  не все так просто, в мене навіть є думка, щоб вхід на форум був тільки за рекомендацією
 тоді знаєш що поряд адекват

--- End quote ---
тут тоже не все так просто... є і альтернативні варіанти(як на деяких форумах)... якто заборона дописів у певних темах чи їх перегляд при статусі новачок, зміна статусу при наборі N корисних оголошень... зрештою тіж таки рекомендації у вигляді +-


--- Цитата: Ruslan 75 від 25.08.2011, 15:47:30 --- звичайно з позиції моралі - треба вибачити йому,
 але - але
 хай вибачиться і ми з теми зїжджаємо
 
--- End quote ---
ога... все точно не просто... я якраз вибачив і зрозумів одразу-ж, але це викладач... я можу собі позволити шо завгодно, але не викладач... одна справа десь на гулянці в кругу друзів, інша огульний обсирон 500+ юзарів яких ти навіть не знаєш... а потім піти займатись виховною роботою... ЦЯ людина ВІДПОВІДАЄ за ВИХОВАННЯ студентів... шо він може виховати?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version