Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Re: Велопробіг Тернопіль-Теребовля

<< < (10/12) > >>

Ruslan 75:
Ровер - якщо взяти до уваги етимологію слова означає по російськи Скіталєц, тобто приблизно Мандруюча Людина! якщо перевести позитивно це слово, бо буквально скіталєц , це людина яка постійно в пошуку.
 

rover:
Хто??? Я лєвий??? Нє bla-bla ти мене ше не знаєш!!! Я просто хотів поїхати на цей велопробіг бо хтів з вами познайомитись бо я ше нікого не знаю.....Я хочу стати активним учасником цієї спільноти!!! А над логіном я довго не думав і написав перше шо прийшло в голову.А інтереси в мені ті що і в вас...Я люблю подорожувати і люблю велосипеди...інакше я сюди б не вступив=)

bla-bla:

--- Цитата: Erazel I-st від 25.08.2011, 00:02:32 --- Для початку згадай англійську мову і що по англійськи означає  rover

--- End quote ---

добре
-я тут лаханувся...
(як я вже говорив шо англійську знаю на рівні "май нейм із тейбл...")

bla-bla:

--- Цитата: rover від 25.08.2011, 10:11:01 ---Хто??? Я лєвий??? Нє bla-bla ти мене ше не знаєш!!! Я просто хотів поїхати на цей велопробіг бо хтів з вами познайомитись бо я ше нікого не знаю.....Я хочу стати активним учасником цієї спільноти!!! А над логіном я довго не думав і написав перше шо прийшло в голову.А інтереси в мені ті що і в вас...Я люблю подорожувати і люблю велосипеди...інакше я сюди б не вступив=)

--- End quote ---

-дійсно не знаю
...не бери до серця,поїдь з хлопцями на покотеньки,спишись,познайомся...

rover:
Та нічо) Всьо нармально....Я думаю шо ми здружимся....Кататися зараз нажаль не можу бо ровер поломаний:(

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version