Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Re: Велопробіг Тернопіль-Теребовля

<< < (8/12) > >>

Vadila:
БЛАГОДІЙНИК :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
БУДУТЬ ВОНИ ПРОПАГАНДУВАТИ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТЯ СЕРЕД ВЕЛОСИПЕДИСТІВ,Цікаво чи довго таке придумувати,я чогось не бачив жодного оголошення в місті.

Andrizzio:

--- Цитата: A.F.C. від 20.08.2011, 20:58:34 ---Звертаюсь до модераторів. Думаю корисно буде, якщо  припинити "політизацію" форуму шляхом заборони поширення інформації від імені будь-якої політичної сили!!!

--- End quote ---

точно  :police:

bla-bla:

--- Цитата: A.F.C. від 20.08.2011, 20:58:34 ---точно без піару :nono:А тут ви, шановний пане Олег, показали що такой є вовки в овечій шкурі! І прегнули палку конкретно >:D
Звертаюсь до модераторів. Думаю корисно буде, якщо  припинити "політизацію" форуму шляхом заборони поширення інформації від імені будь-якої політичної сили!!!

--- End quote ---
+1
погоджуюсь

олег   *punisher* :box: >:(
в мене винекло непохитне бажання з Вами зустрытися і як маленьке котинятко тикати носиком в його(в даному випадку Ваші)фікалій
дякую
до побачення :box: *hurray* >:(

bla-bla:

--- Цитата: Олег Коцюбинський від 20.08.2011, 19:48:27 ---Якщо у велосипедах ви хлопці, може, трохи й шурупаєте - то в благодійності - анічогісінького!!!

Я вів мову про допомогу дітям сиротам - дітям, які до 18 років пеербувають у державних будинках.

Ви взагалі уявляєте, що таке вирвати дитину-сироту з будинку - і посадити її на ровер і заставити їхати 40 км.

Бачу що нічого ви союі не уявляєте!!!!

Їздіть на своїх роверах і обсирайте Україну і хренових політиків, які не дають вам жити!

Прапор вам в руки, в зуби і в гриву!

--- End quote ---

Ага,ти забув знизу підлисатись

                                                                                        "ДОБРА ЛЮДИНА"

 :D :D :D

teodor4ik:
незнаю... вот я реально місіонествував 3 дня... роздав адресу шприхи трьом зацікавленим дамам, по дорозі всім втирав куда ми їдем і нашо, а головне наскілько то краще ні ж в смердючі коробці. причому за свій рахунок, і не я 1... неоні вон втирав вокзальним ментам шо таке ровер і який він має бути шоб получити від їзди задоволення...

--- Цитата: Олег Коцюбинський від 20.08.2011, 19:48:27 ---Якщо у велосипедах ви хлопці, може, трохи й шурупаєте - то в благодійності - анічогісінького!!!

--- End quote ---
тут погоджусь з автором, але я тоже так вмію.. росписати начальству як корисно буде зробити шось, а потім самому на халяву в тому приняти участь.. ото благодійність по нашому... облагодіяти себе і близьких, а сироти хай далі сосуть..


--- Цитата: Олег Коцюбинський від 20.08.2011, 19:48:27 ---Ви взагалі уявляєте, що таке вирвати дитину-сироту з будинку - і посадити її на ровер і заставити їхати 40 км.

--- End quote ---
шановний... ми на одній планеті живемо? "вирвати","заставити"... та БУДЬ хто з них останнє віддасть шоби відпустили і дозволили.. шо таке 40 км?? то максимум 5 годин для профана... але ця людина получить стимул розвитку в потрібну сторону, особливо якшо з ними в поїздці будуть спілкуватись на рівних... да і тойже ровер зрештою тамже і лишити, хай надалі мають на чому покататись... це вже лірика...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version