Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Re: Велопробіг Тернопіль-Теребовля

<< < (4/12) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Олег Коцюбинський від 17.08.2011, 18:35:21 ---Для чого критикувати когось? Зробіть щось самі.

--- End quote ---
почитай форум... побачиш що робимо щось... просто тут дуууже обережно відносяться до прапорів і гасел, бо скільки вже їх помінялось, і навіть з мера на ровері зі спущеними колесами поржали... але ж так нічого і не робиться ні для нас ні для тих хто тільки планує нами стати, а скільки ж обіцяли, і як правдиво виглядали...

тобто суть несприйняття тебе(ідеї) тут в тому що:
1. нафіг їхати в теребовлю? ні там ні по дорозі ніц цікавого...
2. валити по магістралі це ближче до суіциду...
3. як даний захід має вплинути на здорове життя?
4. хто реципієнт нашої ідеї? тобто захід для кого??? ми ітак живем здорово, як він може вплинути на решту?
....

якщо реально маєте натхнення, бажання і фінанси для допомоги здоровому життю, відпишіться тут, не повірите скільки значно раціональніших ідей почуєте...

в нас в 1шу чергу треба ломати в менталітеті мисль шо ровер то несолідно... а це пробіг не рішить ніразу...

Vadila:
Майже нічого не робиться просто так

bla-bla:

--- Цитата: Олег Коцюбинський від 17.08.2011, 18:35:21 ---Шприхарі більше цікавляться політикою, ніж я - це радує.

Якщо вас так дістала ситуація в Україні - то робіть щоось)))))

Для чого критикувати когось? Зробіть щось самі.

--- End quote ---

Ми не самодостатні порівнюючи Вас
 -нема куди викинути гроші?
-ану вгадаю як вонот має бути і кому то потрібно,на мій погляд це виглядає так:
-будуть журналісти і хлопці на велосипедах покажуть шо вони можуть проїхати 30км на велосипедах,акцію здорового способу життя проводить певна організація,журналісти освітлюють подію,Ура! піар відбувся,їхати навіть на зад ровером нема смислу.
ровери якісь по 720грн в епіцентрі,оптом з Китаю нехай 500грн/шт
(я не думаю шо куплять хочаб середньостатистичний Ардіс для такого діла)а велосипеди випишуть по 1500грн/шт,от і прибуток нехилий,а чомуб не пропіаритись і ще на цьому заробити
мені цікаво як люди привикші до свого залізнОГО "Орлика" сядуть на (на мою думку-я не знаю-версія така) Китайське дрантя яке по дорозі пару раз прийдется навіть не то шо відрегульовувати а переберати повністю...
...і велосипед то як жінка.., смичок має відповідати скрипці,оська втулці,а довжина рами росту ровериста,я не говорю про сідушки і то шо на них має сісти... :D

таку ідею /на чужому ровері/ могла придумати тільки та людина яка до ровера не має ніякОГО поняття,але бажання пропіарити нову політпартію тре+на цьому заробити

я не маленький і казочки мені розказувати шо ми отуто мецинати,чистосердечно хочемо миру в цільму світі  -НЕВІРЮ
в нашій країні просто так ніхто грошима не розкидаєтся,просто так палець об палець не вдарять-якшо це не вигідно

-маєте гроші?  А зробіть дороги,влодоріжки
хочете здорову молодь?так зробіть дитячий оздоровчий санаторій
-А чого не робите???   -УГУ!!! бо НЕ ВИГІДНО
дороги нам по "ПЕДАЛУ" -бо Ми їздимо на лендкрузерах і лексусах
а наші дітки в україні не виховуються(вчатся в лондонах,загорають на гаваях)

 до речі ви ото-во-всьо робите не за свої гроші,а за наші
(якшо ше ше врали,то ще всьо попереду)
-головне пропіатритись

Стечкин:
бла-бла ти сам хоч гривню дав в будинок дитини?
а коли нехороші хулігани будуть кривдити безпорадну дівчину, ти ж витреш шмарки і швиденько втечеш і будеш звинувачувати всіх: владу, ментів і ту саму дівчину, тільки не себе, бо ти ж самий розумний і самий перший борець за справедливість...

Стечкин:

--- Цитата: Стечкин від 17.08.2011, 20:35:39 ---бла-бла ти сам хоч гривню дав в будинок дитини?
а коли нехороші хулігани будуть кривдити безпорадну дівчину, ти ж витреш шмарки і швиденько втечеш і будеш звинувачувати всіх: владу, ментів і ту саму дівчину, тільки не себе, бо ти ж самий розумний і самий перший борець за справедливість...

і боротьба твоя триватиме вічно, бо ніхто тебе не цінує і лендкрузер тобі не купить :)

--- End quote ---

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version