Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Re: Велопробіг Тернопіль-Теребовля

(1/12) > >>

bla-bla:
Ага і як завжди ми продамо свій голос,покажем що когось підтримуєм
-в нашій країні без вигоди для себе ніхто палець об палець не вдарить(окрім винятків якіих знають в лице)а не під підписом "хороша людина" >:D
вибачте на слові:
-Всіх вас партійців хороших(це як розуіти?/в смислі піддатий???/)
-НА ПАЛЮ!!!
а за які ши-ши?
...в неньки Україні криза...
а тут на тобі ровер,хавку,на поїзд...
...а сосати потім не прийдеться лапу цілу зиму???
бо як ввесь час підростуть ціни на хліб
...треба якось гроші повертати назад...
(до речі з цих грошей за які хлопці мають педалі крутити кудась хтось з хороших людей купить собі половину лендкрузера)
і знов ж таки це потиім вдарить по кишенях наших
...але це буде потім(після виборів)потім+проценти
в виді подорощаання кварт плати і т.д. >:D

отвова,той шо з міста Лева гаро Вам хорошим рокаже)))
http://www.mp3-online.com.ua/vovazilvova-politiky-v-rot-.html

(можете карму мінусувати скільки Вам попре сил)))
моя думка залишится при мені
...і може змінитись про Вас

всім успіху на політичній ниві
(а ровери ліпше дітям сиротам+грошики туда на харчування +екскурсію на замок)

Стечкин:
ті, хто краще всіх знають, як керувати державою, торгують шкарпетками на базарі...

Vadila:

--- Цитата: Стечкин від 16.08.2011, 23:38:03 ---ті, хто краще всіх знають, як керувати державою, торгують шкарпетками на базарі...

--- End quote ---
в яких ми ходим хоч користь є

bla-bla:
http://video.bigmir.net/show/108366/#

я в підтримку можу сам поїхати на свому велосипеді в два боки і за власні кошти але в тому випадку коли:
-піднімется пенсія в наших немічних батьків
-зменшатся тарифи на комуналку
-на дорозі не буде собак,ям,гарних людей на ще гарніших машинах-ой я повторився мабутьСОБАК)))
-ми центер європи а де по місті велодоріжки?тоже хочу бачити
-так само і повагу ваодіїв до велосипедистів(а це можливо в тому випадку коли наші обранці пересядусть з своїх гарних машин на так-собі велосипеди і ми станем рівними на дорогахі не на один день-а на завжди/буде повід Вам животики струсити-ато зажерлись Ви останнім часом/)
-коли про Україну будуть говорити з гордістю
-коли Іспанці,португальці,Італійці будуть їздити до нас сапати буряки і полоти грядки
-коли ми не будем купляти сало в Поляків,картоплю в Єгипті і гречку в Китаї
-коли люди з вищими освітами не будуть торгувати на ринках шкарпетами
-коли в  наших обранців не буде чорного(кримінального)минулого
-коли швидка допомога приїда на твій виклик до5хв а не через пів години і маючи тільки в своїй аптечці валідол,анальгін і димедрол...
-коли заробітня плата дерх працівників буде одинакова(лікарів,депутатів,виклодачів,прокурорів,пожарників)
-коли "хорошілюди" живучі на прожитковий максимум перестануть сформовувати нам прожитковий мінімум

P.S.навіть не пройшло 20 років як Японія після Хіросіми і Нагасакі(як там правильно)розбита вщент після війни з Америкосами,не маючи ні одного цілого завуду надавала міжнародному валютному фонду!!!
після їхньої останньої катастрофи наша влада звернулася до всіх Українців які проживають в Японії повернутись на Україну(вгадайте :D ) -0наші відмовились /з чого б це????  ))
-чому за 20рнезалежності маючи найродючу землю в світі(за словами фахівців сама земля нас може витягнути на перші місця світу за 8-10р!!!)трудолюбивий народ,газ,нафту,вугілля,метал,(ніодна країна не буде продавати сирець!!!-ми продаєм,і заводи тоже продаєм а працівники? а шо працівники -шкарпєтами на ринок торгувати),в нас одна з наймальовничих країн(де розвиток туризму???)
маєм гори,море,печери,степи,річки,ліси
-в Японії ніхуя нема -самі острови
в них навіть нема хороших людей на хороших машинах
))))))

Всім плідного дня
(окрім наших обранців)

baxic:
bla-bla
ти таблеток наївся?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version