Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Новомодні тенденції в велодизайні

<< < (2/5) > >>

Стечкин:
імхо невдала конструкція - на збоченця:
1. в звичайного ровера сідло і колеса на ексцентриках знімаються-ставляться приблизно за той самий час, що збирається ця потвора
2. колеса не знімаються, тому що вони малого розміру - відповідно той ровер ледь котить
3. навіть якби та рама була жосткою - була би дуже слабенькою. а так вона взагалі не бути тримати навантажень і виходить в рази менше, ніж звичайна
4. складаний руль - просто глупо
5. навіть якщо там планетарка - все рівно мало передач

Підсумок: не котить, важке, невиправдано ускладнене, ненадійне - тільки для хорошому асфальту, якого нема в Тернополі, мабуть коштує впятеро дорожче мого коррадо, який важить 11 кг...

Vadila:
Стєчкін,можеш собі такого не купляти

Erazel I-st:

--- Цитата: Vadila від 18.08.2011, 11:45:39 ---Стєчкін,можеш собі такого не купляти

--- End quote ---
+1
Ну стечкін тебе й жаба задавила  :D
Сам вчора катав на ньому. Легкий, добряче легший мого гібрида,  а твоєму корадо до нього як до неба рачки по вазі  :). Котить ну дуже легко. А що до передач то рулить не їх кількість а діапазон. Та й передачі переключаються ну дуже чітко і легко. Навіть моєму XTR таке не до снаги  *No*. Так що стєчкін, харош страдати амфібіотропною асфікцією.

Vadila:
Назва пре

Стечкин:

--- Цитата: Erazel I-st від 18.08.2011, 11:53:37 ---+1
Ну стечкін тебе й жаба задавила  :D
Сам вчора катав на ньому. Легкий, добряче легший мого гібрида,  а твоєму корадо до нього як до неба рачки по вазі  :). Котить ну дуже легко. А що до передач то рулить не їх кількість а діапазон. Та й передачі переключаються ну дуже чітко і легко. Навіть моєму XTR таке не до снаги  *No*. Так що стєчкін, харош страдати амфібіотропною асфікцією.

--- End quote ---

для еразелєй:
1. шота не понял чого мене жаба задавила - від того шо хтось має дорогу і нікчемну річ?
нє, тебе я розумію: "...общество, в котором погоня за абсолютно бесполезными вещами составляет смысл жизни большинства"
3. мій коррадо - український ашан - я не плачу за гнилі понти типа надпису на рамі
4. по набережній і гдропарку той уродєц може і котить, але на ньому навіть до дачі не доїхати
5. працюй над собою - типа гроші заробляй - і купиш собі шось подібне. на той час Сєрж підросте, теж піде працювати і почне гроші збирати на складаний ровер, і буде тобі заздрити...
а потім будете одне перед одним вихвалятися :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version