Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Новомодні тенденції в велодизайні

<< < (4/5) > >>

A.F.C.:
задля цікавості закинув в Ґугіль діагноз дохтіра Еразеля і надибав цікаву темку http://www.forum.poshtovh.org.ua/index.php?topic=465.0
Ну і по темі: Кругом того ровера стільки критики ніби, його за ваші мані купували!))) Людині сподобався велосипед і він собі його придбав! Що тут критикувати х.з.? Мені той роверик також сподобався. Стєчкін, змиріться вже з тим, що хтось може собі дозволити просто приємні для себе речі! І пофік скільки вони коштують, скільки важуть, і чи можна на то чудо вчепити багажник! Ви також, маєте свої "мухи в голові" але ніхто вам не каже, що наприклад, нема змісту старій, хворій і НЕМІЧНІЙ людині зваблювати молоденьку негритяночку, тим більше враховуючи той факт, шо ви ше й сідничними нервами любите побалуватись)))

Terrorist:
Бачив вчора, тримав в руках, набагато легший мого хардрока, але задня втулка зі всім начинням всередині це напевно 20% його ваги

Стечкин:

--- Цитата: A.F.C. від 18.08.2011, 18:31:58 ---задля цікавості закинув в Ґугіль діагноз дохтіра Еразеля ... але ніхто вам не каже, що наприклад, нема змісту старій, хворій і НЕМІЧНІЙ людині зваблювати молоденьку негритяночку, тим більше враховуючи той факт, шо ви ше й сідничними нервами любите побалуватись)))

--- End quote ---

Еразель мені то постійно кажуть :(
і навмисно сідничний м'яз затисли, аби я не мав чим здоровя поправити  :'(
шодо НЕМІЧНОЇ людини - то ше під питанням, тут все залежить від життєвої позиції ))
та і не виходить мені бути немічним, коли негритянку бачу  :D

org100h:
А я підтримаю Стечкина, не подобаються такі складачки:) хіба стріда.
Но на смак і колір..

І туйво, як на мене планетарка там лишня.

Erazel I-st:

--- Цитата: org100h від 18.08.2011, 22:32:58 ---І туйво, як на мене планетарка там лишня.

--- End quote ---
Пропонуєш без передач чи з перекидкою класичною? Щоб від всієї душі, прям по землі пороти лапкою  :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version