Тема: Невідкладна допомога велосипедисту  (Прочитано 6085 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #15 : 16.07.2011, 15:08:55 »
умный отличается от дурака тем, что умный делает свои ошибки, а дурак повторяет чужие. (с)

невже невідомо, шо асфальт на циганці прям-таки вкритий шаром битого скла від пляшок і тре хоч трохи на те зважати?

особисто я переконаний, якщо людина не є повним дауном -  йому стане розуму возити з собою насос і запасну камеру.

а то постійно серед дороги пиняють прошарщики і просять насос або латку/камеру.

вот поясніть: я повинен турбуватися про таких хто сам за себе не хоче думати або шукає халяву?

Я коли бачу велосипедиста, в якого не все гаразд,  то під'їжджяю та питаюся, чим  допомогти. І радий з того що таких людей як Стєчкін в нас  1 на 547 і друге число зростає мало не кожного дня.
Всьому, чого досягло людство, воно зобов'язано, в першу чергу, своїй соціальності. Про це треба пам'ятати.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #16 : 16.07.2011, 15:13:02 »
Не зовсім по темі. Але є хвора ідея.
Зробити темку де б можна було екстренно попросити/отримати допомогу, щоб не створювати завалів із одноразових схожих ситуацій.

Чудова ідея!

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 16.07.2011, 15:34:27 »
По моєму ми всі повинні допомогати один одному.
До мене бла бла також дзвоним,але мені не получилось допомогти(я був без ровера)
Якби була можливість обовязково б допоміг

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #18 : 20.07.2011, 13:28:09 »
Доречі а чого собсно лише латками тема закінчила. Стечкін, а ти теж з собою возиш вижимку ланцюга, запасну покришку(а вдруг на скло наїдеш в траві і воно РОЗПОРЕ покришку), запасні втулки, запасні тросіки? Що, ні? Ну тоді ти получається [censored] адже про себе подбати неможеш. Зрозумій, всього не передбачиш, і де впадеш невідомо. Так що взаємовиручка все ж таки річ ой як необхідна.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 20.07.2011, 14:26:04 »
Доречі а чого собсно лише латками тема закінчила. Стечкін, а ти теж з собою возиш вижимку ланцюга, запасну покришку(а вдруг на скло наїдеш в траві і воно РОЗПОРЕ покришку), запасні втулки, запасні тросіки? Що, ні? Ну тоді ти получається [censored] адже про себе подбати неможеш. Зрозумій, всього не передбачиш, і де впадеш невідомо. Так що взаємовиручка все ж таки річ ой як необхідна.

для розумово нерозвинених - я завжди всім допомагаю.

але ж мене поливають гівном ті, хто сам нікому не допоміг, тому що:
1. не має часу іздити ровером - треба ж за форумом стежити і мої дописи терти або просто банити
2. якщо десь випадково і виїде, то не має ні латок, ні насоса, ні камери
3. самі не розуміють що пишуть і роблять
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #20 : 20.07.2011, 14:58:24 »
Стєчкін молодець. він справді завжди всім допомагає. часом навіть занадто навязливо. І я це кажу без стьобу чи якиоїсь іншшої форми насмішкуватого знущання. Я сам неодноразово його банив (на день, два - щоб дати змогу якійсь темі розкрутитися до  того як прийде стєчкін і відіб'є всім бажаючим в цій темі щось написати будь-які бажання). Тобто бан виключно превентивний і я навіть чуюся винним... але не дуже - бо баню лише стєчкіна, а не його айпішку чи клонів - він завжди може писати з іншого акаунта.

але ж мене поливають гівном ті, хто сам нікому не допоміг, тому що:
1. не має часу іздити ровером - треба ж за форумом стежити і мої дописи терти або просто банити
2. якщо десь випадково і виїде, то не має ні латок, ні насоса, ні камери
3. самі не розуміють що пишуть і роблять
Люди потрібні всякі. Навіть такі, які не їздять, не мають часу, латок, насоса, камери чи просто не розуміють шо роблять - в цій темі мова не про тих людей. Для чого так злісно офтопити? Мова тут якраз про людей - які хочуть і можуть допомогти - мають для цього бажання, час, латки, камери, покришки, ключі і навіть запасні велосипеди чи автомобілі-евакуатори.


З іншого боку прямої користі від теми навряд чи буде - бо все таки форум - це не обмін миттєвими повідомленням. Чимпіти десь за 10 км від дому чекаючи коли хтось прочитає повідомлення - лотерея і марновірство. Ось мати приблизне уявлення і контакти шприхалів по всьому місту - справді може бути дуже корисним - адресне звертання про допомогу - це вже якийсь шанс і відповідальність.