ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Winner-Matrix 2009 ))

<< < (3/4) > >>

shifter:
не до мене але вставлю 5 копійок... були в мене дискові гальма zoom на попередньому ровері, прийшлося трохи побавитися з ними, піднастроїти, але проблем з ними не мав і гальмувалим добре, навіть дуже... промакс думаю кращі за зум... можливо погані відгуки  повязані  з випадком заводського браку...

Kokiw:

--- Цитата: Віталик від 08.07.2011, 18:52:11 ---в мене маленьке питаннячко, ... прочитав в неті про ці гальма промакс, що вони дуж погані, що колодки стискаються наперекос, в середині якась гумка швидко тріскається, клинить з часом їх,  що і гальмують погано.  Вони справді такі нікудишні?  (пишу і сам розумію що за 100грн каліпер нормальний не може бути) ну але, ... просто хочу собі купити, і думаю чи варто щось таке подібне брати для легкого катання.

--- End quote ---

купи собі тектро
самі кращі з "дешевих"

Максим:
підзбирай грошей і купи гідру))

Веталь:

--- Цитата: shifter від 05.07.2011, 09:34:27 ---мав око на цей роверець, і ціна в ровербайку хороша була, а зараз взагалі "як за дарма"... але як то кажуть - не судьба... Вітаю! Хай служить вірно і справно!

--- End quote ---
дякую)

Веталь:

--- Цитата: Віталик від 08.07.2011, 18:52:11 ---в мене маленьке питаннячко, ... прочитав в неті про ці гальма промакс, що вони дуж погані, що колодки стискаються наперекос, в середині якась гумка швидко тріскається, клинить з часом їх,  що і гальмують погано.  Вони справді такі нікудишні?  (пишу і сам розумію що за 100грн каліпер нормальний не може бути) ну але, ... просто хочу собі купити, і думаю чи варто щось таке подібне брати для легкого катання.

--- End quote ---
це дійсно може бути брак бо я свої просто натянув і тормозять не гірше гідри)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version