Загальний > ДТП

і знову нашого брата збили

<< < (2/25) > >>

Horsbor:
маю знайомого журналіста, з радістю приєднаюсь до солідарних акцій проти жлобоводіїв!

Oleg:
обов"язково підтримую!!! потрібно зробити АКЦІЮ ПРОТЕСТУ!!! Бо якщо сидіти і мовчати, то нічого не зміниться на наших дорогах!

Yanek:

--- Цитата: bla-bla від 23.06.2011, 02:40:44 ---
...зі сторони винуватця підкупилили,чи намагаются підкупити даїшників шо мовляв нема там пішоходного і мов сам винен
я був на  місці ДТП і відзнимкував сам перехрьосток,знаки і всі світлофори на ньму

                                                      Bla-bla

--- End quote ---

Опиши пліз детальніше як все відбулося. Хто куди їхав. Які знаки, яке кому горіло світло..

Earl:
Бухий, на червоне світло? Яка тоді різниця, є там переход чи нема? Велосипедист переїжджав дорогу по переходу, коли його збили?

P.S.: No pasaramN

bla-bla:
Міша виїхав з в.Гайова на обїздну в сторону Баму
на обїздній на червоне стояли автомобілі,з сторони Дружби на червоне вилетів форд фокус,догнав Мішу прибл 7 метрів за переходом (на мості)
міша розбив лобове,перелетів через машину і зупинився через 15-20м(приблиздно від місця зіткнення
інспектор не дає жінці акта ДТП і всьо шо по цій справі ніодної бумажки
-водій бухий Італьянець
в Мішки дочка 2р і жінка в декреті(він єдиний годувальник в сімї
ДАЇшники які оформляли ДТП сказали шо там нема ні зебри,ні знаку перехідного-я зразу на таксі туда і всьо відкнопав на свій фотік
ЗНАК -Є!
зараз бігаю за адвокатом і в прокуратуру...
Дописано : 23.06.2011, 11:54:40якшо організовувати акцію протесту,то про неї треба за зделегіть попередити в міліції...
її можна провести під вікнами слідчого який веде справу,зразу підключити пресу,ТБ
слічий сидить під "аркою" правда з другого боку де квас і наливайка океан
...я вже придумав положити на асфальт маникена(пяного водія)/підійде просто старі джінси і фудболка положена на асфальт і шоб всі учатники акції ЧИМ БІЛЬШЕ-ТИМ КРАЩЕ
переїдуть на своїх конях через наш маникен з словами
-"ми від тепер тоже ннаїзджатимемо на Вас!"

(це як приклад-можете придумати щось своє)
я не маю часу сидіти в неті,бігаю між прокуратурою,адвокатом і реанімацією
-просувайти тему,я по любе приєднуюсь
я на звязку 0678702388

ном тел слідчого(бажано щоб він вийшов і побічив)0679354911 Богдан Олегович

ніхро крім НАС не стане захищати НАШІ права...


...NO PASARAM



                                                       Bla-bla

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version