Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Стєчкін,а чого ти мене відгороджуєш?

<< < (3/6) > >>

Vintage:

--- Цитата: Erazel I-st від 11.06.2011, 18:07:29 --- Я стільки дурі не викурю щоб поняти що там пишеться

--- End quote ---
Це тому, що Ти маєш малий словниковий запас слів з тематики туристичного велоспорядження (так, як і досвіду такого типу катання). Хоча я впевнений якби все було написано без помилок (пам'ятаю Rollin-a колись за таке нахабно банили) то Ти би зрозумів все, до останньої крапки.

Мальцев Олександр:
До уваги шановного Вінтажа - Ролліна та й взаглі будь-кого за граматику, орфографію  ніколи  не банили і не будуть, а тим більше нахабно. Ролліна банили зовсім за інші речі, а про те що він пише неорфографічно/неграмотно висловлювали зауваження. І обговоювали між іншим. Раджу говорити тільки про те в чому ти не певний.

Vintage:
Я краще  :lipsrsealed:

Oleg:
уххх, як емоційно написано!

колись читав, що в одному війську забороняли доповідати (скаржитися) згаряча на наставників, навіть через це карали..., потрібно було переспатися і тільки наступного дня приймалася скарга вищим керівництвом...
Дописано : 11.06.2011, 20:21:19
--- Цитата: Vintage від 11.06.2011, 08:02:06 ---Точно  :D
бо у мене немає пальника на "3кіповата дурі" ,
і нема "палатка екстрвмка" , тому в мене спальник не зайвий "спальнвк зпйвий-літо на дворі" ,
"я роєкмію шо у Вас своя компашка"....

--- End quote ---

потрібно розуміти, що це писалося у вирі емоцій ))) тому дані помилки до уваги брати не зовсім вірно...

А про Стєчкіна я недавно писав, що то небезпечна людина!  :nono:
[spoiler][/spoiler]

sanlexik:
Ну би "блін" ДАЄТЕ, а ж не втримався...  :laugh:
bla-bla - приїдь завтра на театральний майдан 12:59 дня 12.06.2011р., представся, от і будуть люди тебе знати.
А то багато писанини "фантомного вело-привида" (це не образа), от і буде перший крок до нашої "гламурної" спільноти.
Звісно якщо не падатиме дощ о тій порі.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version