Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

шо зара робить ХВЗ? ... АШАНИ по 500 баксів!!!

<< < (2/8) > >>

Frenky:


Але з розфарбуванням рам в цієї контори великі проблеми. Могли за гроші ашанбайкерів запросити на роботу дизайнера.

Erazel I-st:

--- Цитата: teodor4ik від 06.06.2011, 15:23:59 ---http://vodan.prom.ua/p1637561-velosiped-vodan-barracuda.html я опух від ціни за це гімно
Дописано : 06.06.2011, 15:30:34зато люмінь пля...

--- End quote ---
Виглядає досить красиво, обвіска і ціна на рівні того засратого Даймондбека, так що чого ти офігів я незнаю  :lipsrsealed:
Дописано : 06.06.2011, 16:36:50І собсно чим це він ашан? Бо на ньому не написано Трек чи Спеціалізед? Та кохав я в зад такий маркетинг.

Антон Одобецький:
Читаючи коментарі щодо сабжу на Харківському Туристі зрозумів, що то якісь Азейбарбжанці клепають для продажу на Барабашово.

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 06.06.2011, 16:33:53 --- Виглядає досить красиво, обвіска і ціна на рівні того засратого Даймондбека, так що чого ти офігів я незнаю  :lipsrsealed:
Дописано : 06.06.2011, 16:36:50І собсно чим це він ашан? Бо на ньому не написано Трек чи Спеціалізед? Та кохав я в зад такий маркетинг.

--- End quote ---
порівняємо з даймондом(которий недалеко від ашана)? вилка-макет, тормоза-макет, аморт-макет... продовжувати? цікаво чи вони купили в того ж спеша ліцензію на ФСР підвіску...

доречі а похож блін...

+

=

Антон Одобецький:
А що можна сказати за отаке:

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version