ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Ось моє чудо)яке потребує апгрейду нармального)

<< < (2/6) > >>

Mordon:

--- Цитата: Макс від 02.06.2011, 21:53:51 ---хех а сідушку ти кому спихнув?

--- End quote ---
сам знаєш кому)

Антон Одобецький:
Втулки на ексцентриках? Якщо ні, то вартує поміняти, бо в покатушках буде легше лікувати прокол.

baxic:

--- Цитата: Антон Одобецький від 02.06.2011, 22:28:11 ---Втулки на ексцентриках? Якщо ні, то вартує поміняти, бо в покатушках буде легше лікувати прокол.

--- End quote ---
і значно полегшить роботу злодіям, які будуть мати нагоду швиденько зняти колеса.
Можливо я і помиляюсь, але якщо їдеш на покатушку та береш з собою запасну камеру і шестигранки для регулювання тормозів після заміни камери, то й накидний ключ на 15 можна взяти, якщо знаєш, що в тебе не ексцентрики. А щоб поміняти болти на ексцентрики, здається потрібно ставити нову втулку і відповідно перешприховувати ціле колесо.
Як бачу з фотки, заднє колесо на болтах, а переднє може й на ексцентриках.

Neoni:

--- Цитата: baxic від 02.06.2011, 22:37:32 ---А щоб поміняти болти на ексцентрики, здається потрібно ставити нову втулку і відповідно перешприховувати ціле колесо.
--- End quote ---
та нє, втулку не треба міняти, і колесо шприхувати тоже. піти на базар, взяти віську за 15 грн і просто перебрати втулку, то не довго :)

baxic:

--- Цитата: Neoni від 03.06.2011, 00:59:31 ---та нє, втулку не треба міняти, і колесо шприхувати тоже. піти на базар, взяти віську за 15 грн і просто перебрати втулку, то не довго :)

--- End quote ---
тоді можна й міняти, особливо на передньє колесо. То мені FM казав, що треба міняти втулку і перешприховувати обід

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version