Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Найбільша швидкість на велокомп"ютері

<< < (3/4) > >>

Zombie [Coffe]:

--- Цитата: erazel від 12.05.2008, 11:47:47 ---У мене було 62, на підйомі до Ватри від корпуса Політехніка. Це з реальних.
Також раз спідометр видав 120 коли я спускався від Парку слави до 6 магазину, але я слабо вірю що у мене була така швидкість.

--- End quote ---

62 на підйомі - з такою швидкістю не кожен ПАЗ їздить. Еразел - ти як завжди кращий

xlibes:
За показниками спідометра таки найкращий Andy. :)

Erazel I-st:

--- Цитата: Zombie [Coffe] від 29.05.2008, 09:32:56 ---62 на підйомі - з такою швидкістю не кожен ПАЗ їздить. Еразел - ти як завжди кращий

--- End quote ---
Перед тим підйомом був добрячий спуск  :D

Cyrax:
колись в 2006 році побив свій максимальний рекорд до 57 км/г на базарному велику за 400 грн + модифікації. Спускався по дорозі від ДАІ до Підгороднього. Далі за 57 незміг взяти, так-як вел так трясло, що здавалось зара розвалюсь находу:).
Ну а на теперішньому велосипеді більше 30 км/г  власною тягою просто не вижму, хіба із гірки якоїсь спущусь:)

Сім самураїв:
пропоную цю тему перейменувати "Хто швидше спуститься з гори" або витерти нафік, щоб не провокувала людей на дурниці, з огляду на останні події, безпосередньо пов"язані  з покращенням т.з. "велорекордів".
якщо  вже і вимірювати найбільшу швидкість - то тільки на рівній дорозі, досягнутої тільки з допомогою м"язевої сили ніг.
чекаю результатів.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version