Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Пісочниця для Вульфа

<< < (2/6) > >>

wolf:

--- Цитата: bhagavan від 06.05.2008, 19:14:25 --- (Хоча ше тоді ти хотів зґвалтувати якусь продавщицю.... я так і не зрозумів - це був невдалий жарт чи твердий намір..)

--- End quote ---
за наклеп я поки що маю твердий намір тобі зуби повибивати - це не жарт.
продавай скорше вел і гроші збирай на зубні протези

xlibes:
От я нині прокинувся, зайшов на наш форум і вже ходжу в даунах. Круто! Що не кажіть.
І за що це так? Я ж нікому нічого не робив, не те що поганого, навіть доброго.
Чого і як це стається???

Erazel I-st:

--- Цитата: wolf від 06.05.2008, 18:51:38 ---еразела три, в нього в 15 разів більше

--- End quote ---
Не вийде, свої пости я тру сам. Якщо хтось жаліється що мій пост "заважає", і я бачу в цьому раціональне зерно то я свій пост витираю.  ;D . Ти би знав скільки я своїх постів витирав в темі про велоодяг, на прохання ТарасВ і Вєталя  :P

Erazel I-st:

--- Цитата: wolf від 06.05.2008, 20:28:07 ---за наклеп я поки що маю твердий намір тобі зуби повибивати - це не жарт.
продавай скорше вел і гроші збирай на зубні протези

--- End quote ---
Вульф ти пообережніше з словами. Ти не дивись що Ромка такий тихий, можеш добряче від нього огребсти. Да й ми(інші шприхалі) теж за Ромку тобі фізію можемо поправити  ;D . Так що не провокуй ескалації конфлікту, будь більш стриманий в словах. Та й Ромка сказав ПРАВДУ. Чи ти вже забув що говорив таке?

bhagavan:
wolf, я не знаю шо ти там собі уявляєш, коли пишеш пости на Шприсі, але ти явно склав собі неправильну хатку з цеглинок своєї хворої уяви. Я жодного разу немав на меті тебе образити і мені справді цікаво, чому на нашому сайті\форумі з'явився чувачок, якому раптом всі без винятку шприхалі перебігли дорогу? Як таке взагалі може бути?

Про продавщицю - в мене память на мати хороша - бо я їх рідко чую - виховання, знаєш :)
Мова йшла про якийсь туристичний магазин, ти казав дослівно "*бати її треба" стосовно продавця цього магазину. Були свідки. Тоді я думав шо це ти так жартуєш некультурно, а тепер я думаю, шо ти просто злий чомусь.


Тому питаю ше раз - ЧОМУ і ЯК так сталося? (Дай, будь-ласка, відповідь)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version