Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Пісочниця для Вульфа

<< < (5/6) > >>

Alone_rider:
Я бачу цей Вульф добрячий муД"К. Як ви його терпите товариші. Та забанити його і все.

Віталько:

--- Цитата: Alone_rider від 21.05.2008, 13:41:18 ---Я бачу цей Вульф добрячий муД"К. Як ви його терпите товариші. Та забанити його і все.

--- End quote ---

Так не цікаво :)

Zombie [Coffe]:
Нє - не банити! Я за те щоб не банити! Хай карще будеми драка.

Yanek:
Анджей!
Перекрили кордон не "блядські москалі", а "собратья по остустсвию разума" типа Саши Мальцева aka Zombie.
якби ти хоч трохи намагався користуватися власною головою не тільки для того, щоб нею їсти, то міг би легко простежити що жидо"українці" (приклад Мальцев) не так давно розкулачували і розстрілювали твоїх братів-українців, а тепер вони перші носії "української ментальності".
аж тобі буде вкрай важко дійти до простої думки що якби українці-росіяни не вибирали одне-одному очі за те хто кого назваав "хохол"-"кацап", ми би вже володіли всім світом...
підбурюють нас хто - жидомоскалі Мальцеви(
і взагалі - 600 км - імхо 3 кт.ск. - і проходиться групою в складі не менш як 6 осіб(  -незачот(
імхо камянець знов напише шо останнє зауваження не по темі і не принципове і написане злобним типом хліборобом на прізвище Пізник))) ха-ха-ха



Відписую в цій темі, щоб не флудити в обговоренні походу в гРУЗІЮ.

Якщо читати пости з тієї точки зору, щоб домахатися до слів, і когось обісрати, то у відповідь нічого іншого, як оце ти написав і не напишеш. В одному дописі тобі вдалося унікалним чином згармонізувати обсирання мене, зомбі Мальцева і Камянця, в той же час крізь весь пост тонкою ниткою проходить показ твого неабиякого інтелекту та розуміння геополітичних процесів в східній та централній Європі ХІХ -ХХІ століть.
Нахера це все?
Якщо є бажання висловити думку то може краще просто висловити її, а не робити це в форматі "Ви всі підераси - а я граф Монте-Крісто".

bhagavan:
Я коли зустрічаю твій пост, де ти не котиш бочку на Старічкова, не обзиваєш когось дебілом або розказуєш як гарно ви побухали в останній покотеньці - то так зачитуюсь, аж очам совїм не вірю. Ну а інші - мушу стирати. Навіть під це спеціально правила підредагували ))))

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version