Загальний > Роверове місто Тернопіль

День велосипедиста

(1/12) > >>

teodor4ik:
таяк вирішили шо велодень не надто сприяв розвитку велоруху в Тернополі, то є мистль провести ше день велосипедиста в кінці травня...

тут думаємо чи варто, хто би то робив і головне шо саме робимо, якшо робимо шось взагалі...

формат має відрізнятись від велодня, тому думаю варто обмежитись площою без велопробігу містом...

тріалісти, то фішка думаю варто лишати якщо погодяться...
бемери... думаю здалось би пошукати, і думаю що найду...
скейтери, роллери??? хезе, для показухи можуть заканати...
показові виступи ДХ-шників в кутківцях??

можу промаркувати ше 1 КК-трасу в ліску за подолянами (трафарети і краска є), можливо біатлонку в підгородньому?? Задача не ганятись там, а презентувати їх людям, як місця де недалеко від міста можна покатати  лісом і не заблукати 8)

на самій площі поставити намет(и) і імітувати табір, навколо стенди з фотками з реальних покотеньок.

можливо якшо найдем конуси зробити шось типу чемпа по фігурному катанню для любителів.

якшо ФАС може шось презентувати від себе, то хай думають...

Ше не знаю як але можна організувати стенд: "вибір першого ровера" з раскащиком-лектором.

Тобто реально провести в форматі не вело-2-вело, а вело-2-щенеВело
Дописано : 11.04.2011, 17:10:21стенд з правилами дорожнього руху що стосуються велосипеда... :D буде корисний автомобілістам

Pavlik:
було б класно
а то вчора майже нікого не було через погоду.взагалі унікальна вчора була
крім тріалістів і велопробігу я нічого не побачив хотя може я і пізно приїхав

якшо так зробити як написано то буде взагалі супер
погода нормальна буде ,більше людей ,учасників
якшо таке буде то я на тій площі цілий день сидіти буду :)

Erazel I-st:
Хм, Тед хороші думки висловив. Імхо варто таки провести такий захід. Але питання хто візьме на себе його організацію.

Стечкин:
теж вважаю за потрібне відзначити День велосипедиста.
імхо можна провести наступні заходи:
1. ФотоВиставка
2. Чемпіонат міста/області по фігурному керуванню велосипедом на Театральному майдані
2. КК в Кутківцях

Антон Одобецький:
Від себе додам:
1) Майстер-клас по матчасті (зборка, ремонт, настроювання).
2) Тест на знання правил дорожнього руху.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version