Загальний > Роверове місто Тернопіль

Опісля. Велодень 2011 - враження, зауваження, побажання

(1/7) > >>

Romko:
Пропоную всі загальні "ух, хе, кльово, не дуже, фе" писати в цій темі.
Якщо чітко і зрозуміло пропишемо все зроблене і побачене цього дня, то матимемо надію наступного разу зробити все ще краще. Цікавлять організаційні питання та загальні враження всіх учасників з різних етапів проведення Велодня 2011.
Прохання не флудити та не смітити :)

п.с. і про погоду багато не писати ;)

Sonce:
Пропозиція проводити не в квітні а в кінці травня коли потепліше, збереться побільше народу, і змагання крос кантрійні буде легше проводити

Макс:

--- Цитата: Romko від 10.04.2011, 20:27:47 ---
п.с. і про погоду багато не писати ;)

--- End quote ---
А я якраз хтів сказати шо найбільшим недоліком була погода!!=))

Vik:

--- Цитата: Sonce від 10.04.2011, 20:33:46 ---Пропозиція проводити не в квітні а в кінці травня коли потепліше, збереться побільше народу, і змагання крос кантрійні буде легше проводити

--- End quote ---

Про те ж саме сьогодні думав. Ті, хто на велосипеді щодня, будуть кожного разу. Але ж основна мета - популяризація велосипеда, а в теплий і погожий ТРАВНЕВИЙ день багато нерішучих швидше наважиться приєднатись. Більшість міст святкує 29 травня, коли Всеукраїнський день велосипедиста

Стечкин:
особисто мені дуже сподобалося і враження однозначно позитивні )))

хочу зупинитися на наступних моментах:
1. проїхати в складі велоколони во Тернополю - 100% було варто
2. Віталік з Підгороднього - переможець КК - наша людина - справжній українець! )))
3. команда з 5 чоловіків з Підгайців - дуже приємно було побачити

... та багато іншого позитиву:)

щодо побажань:
1. сьогодні було 107 учасників - якщо повторити літом, коли народ їздить в шортах і футболках,  людей було би в 2-3 рази більше
2. я бачив на власні очі, як людина с заблокованими дісковими гальмами колесами, які не проверталися, як на салазках проїзжала спуск :)  варто було би повторити ці змагання літом, коли буде сухо і не буде болота. можна сподіватися, що учасників буде більше. непогано було би запросити людей з інших областей

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version