ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Pride XC-300

<< < (8/8)

shifter:
Ох ті продавці, чого тільки не придумають... В  Спорт+  говорять що Giant це гамериканський ровер :o   
Зрештою яка там фіг різниця, головне шоб ровер подобався і більш-менш був нормально зібраний. В мене перший  "гірський ровер" був Ардіс, і нічо... грошей тоді лишніх не було, а кататися хотілося...

Веталь:
болотніки потрібна штука хоча катаюсь без них в гаражі три пари валяється :P
автор бачив твого коника проїздом гарний гарний най служить вірно і справно)) :police:

Marik1986:

--- Цитата: Веталь від 23.08.2011, 10:01:27 ---болотніки потрібна штука хоча катаюсь без них в гаражі три пари валяється :P
автор бачив твого коника проїздом гарний гарний най служить вірно і справно)) :police:

--- End quote ---
  Спасиі-спасибі, я його вже  трошки апгрейднув :) Твого теж бачив, на островку. То також гарненький, нехай служить. 
О так він зараз виглядає.

Schults:

--- Цитата: shifter від 03.06.2011, 10:22:19 ---Ох ті продавці, чого тільки не придумають... В  Спорт+  говорять що Giant це гамериканський ровер :o   
Зрештою яка там фіг різниця, головне шоб ровер подобався і більш-менш був нормально зібраний. В мене перший  "гірський ровер" був Ардіс, і нічо... грошей тоді лишніх не було, а кататися хотілося...

--- End quote ---

Немного истории…
GIANT начал своё международное развитие в 1986 году с организации GIANT Europe BV в Нидерландах. Почти молниеносный успех марки GIANT в Европе побудил к созданию дополнительных локальных офисов в Англии, Германии, Франции и Голландии в последующие годы. В 1987 GIANT открыл первый офис в Северной Америке - GIANT USA, за которым вскоре последовали открытия региональных офисов в Японии, Канаде, Австралии и Китае. Сегодня GIANT Europe и эти пять региональных торговых представительства составляют GIANT Global Group.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version