ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Pride XC-300

<< < (7/8) > >>

Frenky:

--- Цитата: baxic від 14.04.2011, 23:50:46 ---фара в тебе зачотна. Хотілося б подивитися вживу як вона світить

--- End quote ---
Бачив тему про Велоніч, думаю, що поїду. Можна буде тоді потестувати фару. Завтра теж думаю виїхати ввечері. Якщо шо - подзвоню.

Автор, бачив я твій ровер на велодні, на площі. Так нічо)) Мені тільки цікаво що за фірма така. Хто що чув? Мій друг теж на "Прайд" око поклав.

baxic:

--- Цитата: Frenky від 15.04.2011, 00:14:32 ---Бачив тему про Велоніч, думаю, що поїду. Можна буде тоді потестувати фару. Завтра теж думаю виїхати ввечері. Якщо шо - подзвоню.

--- End quote ---
тоді вже 19 числа, бо нині їду на Черемош

teodor4ik:

--- Цитата: Frenky від 15.04.2011, 00:14:32 ---Мені тільки цікаво що за фірма така. Хто що чув? Мій друг теж на "Прайд" око поклав.

--- End quote ---
по расказу чешський... вже не ашан, але ше не ровер... якщо сутужно з грошима і не планується шось грандіозне в плані поїздок, можна брати...

Neoni:

--- Цитата: teodor4ik від 15.04.2011, 09:14:11 ---по расказу чешський... вже не ашан, але ше не ровер... якщо сутужно з грошима і не планується шось грандіозне в плані поїздок, можна брати...

--- End quote ---
:nono:то не чешське, то наше, казали українське, зато по навісці і вигляду на свою ціну  o^-o суперський
мій перший тоже був прайд, як на мене хороший вел був :(

Marik1986:

--- Цитата: Frenky від 15.04.2011, 00:14:32 ---Бачив тему про Велоніч, думаю, що поїду. Можна буде тоді потестувати фару. Завтра теж думаю виїхати ввечері. Якщо шо - подзвоню.

Автор, бачив я твій ровер на велодні, на площі. Так нічо)) Мені тільки цікаво що за фірма така. Хто що чув? Мій друг теж на "Прайд" око поклав.

--- End quote ---

Ага мені він також дуже подобається, називаю його "моя ласточка"  :) Незнаю в магазині ровер байк казали шо то чехи їх клепають. 

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version