ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Pride XC-300

<< < (6/8) > >>

Vik:

--- Цитата: Terrorist від 14.04.2011, 22:32:39 ---А крила, по моєму, як п'яте колесо до воза, в мене ніколи не було і не буде. Якщо мокро, чи легенький дощ - 10-15 км/год, якщо лиє як з відра - я всі шмотки в рюкзачок, шорти, шльопки вдів (які завжди з собою і важать до пів кг) і на педаль, шо є дурі... навіть при 5-8 градусах в дощ і град ніяка слабість не чіпляється, головне не зупинятися і не віддихати, так сказати на одному диханні... і в душ))

--- End quote ---

Особливо, коли далеченько додому і в душ зразу не вийде). Дуже приємно, коли знизу в пяту точку болото ліпить, особливо, коли дощ дійсно холодний. Ти в нормальний (холодний) дощ то попадав?

CoRacK:
То все залежить від загартованості, комусь і +3 теплий дощ, а комусь і в +20 зуб на зуб не потрапляє :), а от мокрий від  дощу з болотом велопамперс, то дійсно засада :( .

Marik1986:
Так мені також здається що без крил, тодуже зле буває дощ застає в непідходящий момент, коли тго неочікуєш а їхати то треба. І що тоді робити? Ось болотніки завжди врятують  :) + вожу із собою в рюкзаку, щей дощовик звичайний з клійонки))

teodor4ik:

--- Цитата: CoRacK від 14.04.2011, 23:06:56 ---То все залежить від загартованості, комусь і +3 теплий дощ, а комусь і в +20 зуб на зуб не потрапляє :), а от мокрий від  дощу з болотом велопамперс, то дійсно засада :( .

--- End quote ---
шото я не припомню в тебе болотників...

baxic:

--- Цитата: Frenky від 09.04.2011, 00:40:53 ---


--- End quote ---
фара в тебе зачотна. Хотілося б подивитися вживу як вона світить
Дописано : 14.04.2011, 23:55:51
--- Цитата: Vik від 14.04.2011, 23:00:05 ---Особливо, коли далеченько додому і в душ зразу не вийде). Дуже приємно, коли знизу в пяту точку болото ліпить, особливо, коли дощ дійсно холодний.

--- End quote ---
а ще з переднього колеса болото прямо в ніс закидає

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version