ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Pride XC-300

<< < (5/8) > >>

worm:

--- Цитата: Frenky від 09.04.2011, 17:09:44 ---В моєму випадку так не пройде. Дюраселка коштує 5грн * 4штуки = 20 гривень на 5 годин світла. Фара має 1 світлодіод, з драйвером. А 5 годин це 2 поїздки...

--- End quote ---

Це що затакий ліхтарик не пропорційний? Світлодіод сам ставив ?

Frenky:

--- Цитата: worm від 09.04.2011, 18:04:34 ---Це що затакий ліхтарик не пропорційний? Світлодіод сам ставив ?

--- End quote ---
Ні-ні, це ліхтарик тільки куплений, Sigma Sport Pava.

Vadila:
незнаю чи варто купляти фірмовий дорогий на простих діодах,в мене базарний фонарь з 9 діодів,5 акумуляторів,світить дуже добре

Terrorist:
Та на світодіодний фонарик кумулятори нетреба, він не з прожорливих, то я на свою голову ксенонку купив (кожен тиждень акуми заряжаю, зато світить по страшній силі)
Замок, як на мене потрібна річ, а без рукавиць і окулярів не уявляю як їздити (дощ, сніг, град, пилюка, сонце це ще пів біди, а от хрущі весною по вечорам то просто *опа)
А крила, по моєму, як п'яте колесо до воза, в мене ніколи не було і не буде. Якщо мокро, чи легенький дощ - 10-15 км/год, якщо лиє як з відра - я всі шмотки в рюкзачок, шорти, шльопки вдів (які завжди з собою і важать до пів кг) і на педаль, шо є дурі... навіть при 5-8 градусах в дощ і град ніяка слабість не чіпляється, головне не зупинятися і не віддихати, так сказати на одному диханні... і в душ))

Marik1986:

--- Цитата: Terrorist від 14.04.2011, 22:32:39 ---Та на світодіодний фонарик кумулятори нетреба, він не з прожорливих, то я на свою голову ксенонку купив (кожен тиждень акуми заряжаю, зато світить по страшній силі)
Замок, як на мене потрібна річ, а без рукавиць і окулярів не уявляю як їздити (дощ, сніг, град, пилюка, сонце це ще пів біди, а от хрущі весною по вечорам то просто *опа)
А крила, по моєму, як п'яте колесо до воза, в мене ніколи не було і не буде. Якщо мокро, чи легенький дощ - 10-15 км/год, якщо лиє як з відра - я всі шмотки в рюкзачок, шорти, шльопки вдів (які завжди з собою і важать до пів кг) і на педаль, шо є дурі... навіть при 5-8 градусах в дощ і град ніяка слабість не чіпляється, головне не зупинятися і не віддихати, так сказати на одному диханні... і в душ))

--- End quote ---

О то я розумію, правильно описав!!! Зразу ясно що треба що ні  :) Я собі також прикупив хороші рукавички в Спорт +, то довольний ними як слон таблєткую ги  :D І окуляри то теж річ тоже потрібна маю декулька різних))

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version