ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Pride XC-300

<< < (3/8) > >>

Frenky:

--- Цитата: Vadila від 08.04.2011, 21:00:19 ---заводський пластіковий захист пере доду****

--- End quote ---
Повністю згідний. Закриває не всю площу, і вже відклеюватись почав. Мабуть наступна покупка буде людський захист пера. Але без того пластіку ситуація була б зовсім плачевна.

Marik1986:

--- Цитата: teodor4ik від 08.04.2011, 20:40:19 ---я без того всього спокійно обхожусь...

--- End quote ---

Незнаю без болотників мені некомфортно, чомусь їздити.
Дописано : 08.04.2011, 22:38:05
--- Цитата: Frenky від 08.04.2011, 20:54:53 ---Мій досвід каже наступне:

Новий ровер без нічого +

треба мати задній габарит, бо ровера на дорозі зовсім не видно.
Бажано мати рукавиці, бажано мати окуляри (останніх нема, поки що. Тому іноді доводиться зупинятися щоб протерти очі від пилюки)
Шолом - знаю, що треба, але ще не дожився(( На щастя - серйозних аварій не було. Планую купити на цей сезон.
На моєму велику є пластикова наклейка на пері - тому захист - опційно. А якщо гола рама - швидко втратить товарний вигляд. Захист треба.
Велокомп робить їзду цікавішою. Бажано.
Фара. Якщо є хороша фара, то вона буде слугувати не переднім габаритом, а причиною виїхати кататися вночі (А вночі кататися класно: машин немає, літом не жарко).
Фляга теж непогана річ. Минулого літа катався без неї - тому по місту прокладав маршрути попри кіоски з квасом. Поза містом є рюкзак, де запаси води більші.

Решта - поки не відчув потреби.

--- End quote ---

Задній габарит є + ще один світловідбивач додатковий вчипив
Окуляри є, рукавички плануються купити, пока обходився шкіряними утеплиними
А велокомп, дійсно зробив їзду цікавішою  *tramplin_m*
Фара також є більш менш хороша, поставив на днях дюрасели нові, валить конкретно в ночі  :)
Флягу теж тіки согодні придбав, на старому велику небуло, думаю буде корисною річю
Рюкзачок також дуже корисна річ, юзаю постійно  :)

teodor4ik:

--- Цитата: Marik1986 від 08.04.2011, 22:31:05 ---Незнаю без болотників мені некомфортно, чомусь їздити.

--- End quote ---
ти не шариш :D... кидаєш на спину рюкзак і їдеш... *опа прикрита сідлом, спина рюкзаком, писок рамою (головне в калабанях не повертати :))... всьо!

а якшо серезно, то під дощом так по справжньому проїхався тіко раз, але в результаті вже було полосато який я... особливо коли га*дон збоку проїхав і облив ше й збоку... Тобто реально болотніки поможуть тільки ПІСЛЯ дощу і то не факт шо все захистиш особливо на широкій гумі, але є простий рецептпри їзді без болотників... їхати повільно і буде тобі щастя...

ПееС як компутер, вдалось прочитати (перекласти) інструкцію? :laugh:
і ше про роги.. ти питав чи бувають гумові... їх НЕ треба гумових... це галімі понти, краще купи хороші рукавиці..

Marik1986:

--- Цитата: teodor4ik від 08.04.2011, 22:39:36 ---ти не шариш :D... кидаєш на спину рюкзак і їдеш... *опа прикрита сідлом, спина рюкзаком, писок рамою (головне в калабанях не повертати :))... всьо!

а якшо серезно, то під дощом так по справжньому проїхався тіко раз, але в результаті вже було полосато який я... особливо коли га*дон збоку проїхав і облив ше й збоку... Тобто реально болотніки поможуть тільки ПІСЛЯ дощу і то не факт шо все захистиш особливо на широкій гумі, але є простий рецептпри їзді без болотників... їхати повільно і буде тобі щастя...

ПееС як компутер, вдалось прочитати (перекласти) інструкцію? :laugh:
і ше про роги.. ти питав чи бувають гумові... їх НЕ треба гумових... це галімі понти, краще купи хороші рукавиці..

--- End quote ---

Та так і роблю, рюкзак на спині, а я під дощом  :xmara: нераз їздив, правда на старому велику. Так і стараюсь тепер дощ перечекати і тіки після нього виїжати  :) 
Компутер супер  :) Ше до інструкшен не добрався ))
А рукавички думаю завтра заїхати взяти  *tramplin_m*
То ти був в магазині сьогодні ?  :)

teodor4ik:

--- Цитата: Marik1986 від 08.04.2011, 23:08:47 ---То ти був в магазині сьогодні ?  :)

--- End quote ---
угу...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version