Загальний > Роверове місто Тернопіль

КК-змагання: Велодень 2011

(1/6) > >>

bhagavan:
Привіт, шприхалі і шприхальки!

Анонсовані в анонсі кроскантрійні змагання потребують вашої допомоги в планування, підготовці і проведенні. Часу залишається мало, тому потрібно в найкоротші терміни розробити план. Прошу людей ініціативних і/або багатих досвідом поділитися своїми ресурсами (час і мізки). Вітають якісь такі логічно завершені і комплексні варіанти виходу з кризи. а не "двайте малювати не зеленою, а синьою фарбою".

Наразі, потрібно до суботи затвердити і розмітити трасу для змагань, в суботу її проїхати і підготувати реквізит (не знаю, шо там треба ,якісь номерки чи бантіки) ну і в неділю урочисто провести старт, фініш і нагородження.

За браком часу не можу бути присутнім на всіх цих етапах тому потрібно якось гарненько поділитися обов'язками...

Висловлюємося і не встидаємось )

П.С. Пости довжиною більше ніж одне речення - вітаються.

teodor4ik:
трассу лишили як була, таяк нас було аж двоє зі стечкіним, підмалювали ті значки шо були і подомальовували нових шоби понятніше було куда їхати...

Andrizzio:

--- Цитата: teodor4ik від 09.04.2011, 14:26:59 ---трассу лишили як була, таяк нас було аж двоє зі стечкіним, підмалювали ті значки шо були і подомальовували нових шоби понятніше було куда їхати...

--- End quote ---

ну ви малатки  :o 8), я думав вже забили на то в таку погоду. патиків не дуже накидав вітер?

teodor4ik:

--- Цитата: Andrizzio від 09.04.2011, 15:12:36 ---ну ви малатки  :o 8), я думав вже забили на то в таку погоду. патиків не дуже накидав вітер?

--- End quote ---
є 2 бревна, але старі, можна обїхати... а шо потонше, то порозкидали, мусор повідкидали по бокам, звиняйте шо не забрали але і так було весело...
погода тіко зранку крива була... з 11 години нормальок, в лісі вітру ж нема :) погано шо дерева були мокрі, не факт шо краска добре вчепиться, але як уже і казав, старі помітки видно добре.

skeleton13:
траса розмічена нормально, видно куда їхати. в обід там їздив забрав пару гілок які торчали на трасу...ну мішають вони...і брьовна то файно шо вони є...
стан траси...болотяний...але їхати можна))
сорі шо рано не приїхав...банально проспав...)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version