Загальний > Роверове місто Тернопіль

10 квітня "Велодень 2011"

(1/22) > >>

Yanek:
Воть вам повний план наших дій.
Порівняно з попередніми роками  планується веловиставка, силами самих велосипедистів, і участь ВІП ( VELO Importent Person:)) персон. Попередньо наш новий міський голова і пару депутатів вже зголосилися приїати до нас на вєліках, і показати, що і вони можуть не тіко на мерседесах розїжджати. Побачимо що з того вийде. По веловистаці зараз створю окрему тему
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,5310.0.html  - веловиставка

Хронологія етапів проведення Велодня 2011,
Згідно „Положення про проведення спортивно-просвітницької акції
„День Велосипедиста” в місті Тернопіль

Місце проведення – Театральний майдан Тернополя

10.00 - початок формування конструкцій для тріалістів, початок
формування веловиставки.
10.30 – Початок реєстрації учасників.
11.30 - офіційне відкриття веловиставки.
12.00 - початок виступу тріалістів.
12.30 - представлення ВІП-колони
13.00 - формування загальної колони.
13.15 - старт велопробігу містом.

Маршрут велопробігу: Театральний майдан – вул. Листопадова – вул. Й.Сліпого – вул. Руська – пр-т С.Бандери – Збаразьке кільце – вул. 15 квітня – вул. Київська – вул. Тарнавського – пр-т Злуки – вул. Збаразька – вул. С.Крушельницької – вул. Замкова – вул. Руська – дамба Ставу – кільце Маяка – дамба Ставу – вул. Руська – б-р Шевченка – Театральний майдан.

14.15 – завершення велопробігу. Нагородження учасників.
15.00- збір на дальньому пляжі, реєстрація на крос-кантрійні змагання.
16.00 - старт крос-кантрійних змаганнь.
18.00 Підведення підсумків змагань. Нагородження учасників.

teodor4ik:
таяк сам я не буду їздив, то можу волонтером піти куда пошлють.

про виставку і про магазини... ти в спорт+ з ким говорив? бо там шота ніхто нічо не чув про це... про шо тра говорити?

Yanek:
Про велодень два роки поспіль говорив з жіночкою, яка там є власницею, пані Галина, якщо не помиляюся.
Насправді - приємна жінка. Але мені двічі пояснювали культурно, що таке як виставка, не залежно чи в обмін на спонсорську допомогу, чи й просто так - їх не цікавить. Останній аргумент - для цього потрібно транспортувати велосипеди, а вони під час цього царапаються!
Цього року не говорив нізким.

teodor4ik:
добре... нам цыкава їх присутність, чи нам всерівно?

bhagavan:

--- Цитата: Yanek від 31.03.2011, 18:26:24 ---Останній аргумент - для цього потрібно транспортувати велосипеди, а вони під час цього царапаються!

--- End quote ---

Пам'ятається, у нас десь була тема,  в якій був пост із спостереженням і припущенням, з якого випливало, шо якшо піти в спорт+ і пошкрябати ровер який тобі сподобався, потім можна піти іншим разом і дешевше його купити.
Може вона прочитала це? :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version