Загальний > Роверове місто Тернопіль

Виставка до ВЕЛОДНЯ

(1/8) > >>

Yanek:
ПРивіт колєги!
на 100% впевнений, що багатьом з нас (на відміну від мене), є чим похвалитися в плані свого двоколісного друга.
Оскільки веломагазини вперто нас ігнорують, і я махав більше до них звертатися, то є прохання згрупуватися, і зробити веловиставку своїми силами.
Хто чується в силі - мийте рами, поцуйте шприхи - і готуйтеся розповідати зацікавленим журналістам байкИ про свій байк.
Зрання на площі Ромко з колєгами планує спорудити з деревяних паль якусь круту портативну велопарковку в вигляді вежі, то буду де їх сперти, для гарної презентації.
Прошу зголошуватися тут, хто що може спрезентувати, щоб Ромко орієнтувався на скільки роверів має розраховувати.

Andrizzio:
на підвіси десь 5 - 8  8) місць +/- 

 *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m*

Вован:
Для Васькиного трактора треба виділити 2 місця))))

teodor4ik:
мій впеш там 100500% будеть, як раритет... а може і кареру... як сампанклепав

--- Цитата: Yanek від 30.03.2011, 23:05:58 ---... круту портативну велопарковку в вигляді вежі, то буде де їх сперти, ...

--- End quote ---

шоп здалеку видно було шо саме сперти в першу чергу...

werty:

--- Цитата: Andrizzio від 30.03.2011, 23:23:39 ---на підвіси десь 5 - 8  8) місць +/- 

 *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m* *tramplin_m*
--- End quote ---


во - во :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version