Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Нік Вінтажа

(1/4) > >>

Erazel I-st:
Винтажное фото – это стиль, который чем-то похож на ретро, но все-таки свои особенности у него есть. Кстати говоря, «винтаж» с французского языка переводится как «вино высшего качества». Это значит, что и фотографии, выполненные в стиле винтажа, должны быть только высшей пробы.
 Мда, от звідки ноги ростуть  :), оказується наш Віталік просто хороше вино дуже полюбляє  :D

Vintage:
Якраз вчора ввечері надумував щоб сьогодні з одним співробітником із старої роботи попити доброго винця, але в наших магазинах толку мало, тому вирішив на днях замовити Закарпатського домашнього вина, над чим і працюватиму.
Не повірите, але корінь пошуку нікнейма походить з глибин радіоапаратури, радіотехніки!

wuwuzange:

--- Цитата: Erazel I-st від 28.03.2011, 12:28:21 ---Винтажное фото – это стиль, который чем-то похож на ретро, но все-таки свои особенности у него есть. Кстати говоря, «винтаж» с французского языка переводится как «вино высшего качества». Это значит, что и фотографии, выполненные в стиле винтажа, должны быть только высшей пробы.
 Мда, от звідки ноги ростуть  :), оказується наш Віталік просто хороше вино дуже полюбляє  :D

--- End quote ---
судячи з деяких дописів, полюбляє часто і полюбляє багато  :laugh:

Erazel I-st:

--- Цитата: Vintage від 28.03.2011, 13:42:52 ---тому вирішив на днях замовити Закарпатського домашнього вина, над чим і працюватиму.

--- End quote ---
Гляну дома. Якщо ще не спортилось те що залишилось то літриною можу поділитися

Vintage:

--- Цитата: Erazel I-st від 28.03.2011, 15:24:11 --- ... літриною можу поділитися

--- End quote ---
Ні дякую, в мене з тим не буде проблем, до речі з англійської слово Vintage перекладається як збір винограду

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version