Тема: 7 Липня - Перлина Поділля  (Прочитано 4538 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 08.07.2012, 20:41:23 »
Усій Велоспільноті привіт!
Ну якщо мої колеги по поїздці не проти - то я напишу пару слів про поїздку.
Отож зранку зїзджаємось усі як домовлялись, хоча виїзд можна було зробити і на 6:00 як пропонував Костя, тому що чим ближче до обіду ти сонце більше про себе нагадувало. Але особливої жари як на мене в поїздці ми надто не відчули, тому що вклались по графіку з першою частиною запланованого маршруту до обіду.
Дорога на мою думку , а саме маршрут був просто чудовий - особливої втоми ми не відчували. По дорозі в Скалаті трошки попили води і знову в дорогу, так як я плентався позаду і весь час когось доганяв, то для мене були важливі зупинки щоб хоч трохи відпочити і попити води, незнаю як це вдавалось - але зупинки були саме тоді коли це потрібно. Щодо швидкості їзди - ну всі крім мене їдуть скоро!, і якщо чесно мене це радувало, бо якщо є хтось що аж дуже відстає то це теж недуже. незнав як їде WORM, але він досить добре їде. Ну Штир і Енді то досить швидко їхали всю дорогу, Ворм теж швидко, Aelita швидше мене, і теж скоро. Окреме питання Capone, він як вільний художнік, могу рисовать могу нерисовать, а вірніше дякую йому що не так швидко їхав і деколи зі мною плентався позаду. в Медоборах під горку він навіть по дорозі вісімки малював коли в цей час я ледь виїзджав, короче спортивна людина!-) Отож, далі по розповіді після скалата , гримайлів, нічого особливого, далі заїзджаємо на карстові озера в селі Вікно , там трошки фоткаємось - і як я зрозумів ці два озерця ні на кого враження не справляють, Ну звісно після Іспанії - попробуй здивуй!)) далі кордон двох областей , знову фототрофей і нас вражає якість покриття в хмельницькій, але воно метрів 200 ідеальне а дальше як всюди у нас. Приїзджаємо в сатанів, трошки там блукаємо і виїзджаємо на польову дорогу до славнозвісно дамби на Збручі.
Приїзджаємо, розкладаємось і трохи відпочиваємо. Щодо цього штучного водопаду - ну цікаве місце. Це не ефект водоспаду - де є заряд енергії, скоріш хороший водний масаж, такий собі природній душ Шарко. Мінеральна вода, а вірніше просто вода - Сатанівська, як на мене нормальна, не боржомі звісно, але теж мені дуже подобається. Побачили Збруцький ідол, вірніше його копію біля джерела. купаємось і їдемо в санаторій Перлина Поділля. Там теж нормально як для відпочинку, але столовка їхня недуже. відносно дорого.
ну якщо чесно це я трохи неправильно скомбінував з цим обідом, тому прошу вибачення , мали бути смажені реберця, але кажуть що в таку жару їх недовезти тоді вирішили вже так якось то всьо організувати. мало обговорювали на форумі питання харчування тому і так мені трохи не вдалось запропонувати вам ідеальний варіант харчування в поїздці. ситуацію спасала Ліда - тому що і чай гарячий завдяки їй був і просто якось правильно вона пропонує коли що як і чим харчуватись, а тут я з тими реберцями не правильно все спланував, тому вибачайте, але якось вам пообіцяю що шашлик і справді за мною.
ну і дальше...(згодом допишу)
 
ну і ще пару слів --

санаторій Перлина Поділля - нормальне місце, там можна більш менш відпочити, думаю відпочиваючих там харчуюють добре а от  нам запропонували не надто делікатеси і ще питання Для чого меню писати на 10 сторінках коли в тебе реально є лише суп з вермишелі і борщ, але це вже не наша справа...

дорога назад - чесно кажучи виявилась якоюсь простішою...
після скалата все було як з горки - давно такого задоволення не отримував від поїздки.

та загалом накатались просто перфектно!-)

теж усім дякую за компанію!

між іншим Vit пише що не мав екіпіровки тому не поїхав - дуже шкода!!!
я теж без екіпіровки по великому рахунку, мав тільки шлем, але було їхати - чудово б прокатався.
та хто там на ту екіпіровку дивиться!
це як в анекдоті -
розказує Руслана Писанка погоду і заступила карту - та й малий каже до тата
 - тато-тато тьотя карту закрила!
- сину та хто там на ту карту дивиться!-)

загалом в поїздках ще народжуються і інші маршрути.

можливо це буде Дністер...





     
« Останнє редагування: 09.07.2012, 17:15:27 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 09.07.2012, 10:58:32 »
Руслан, гарно пишеш, але не вибачайся, бо поїздка була непростою, а часу на відпочинок було небагато. Якби знати наперед, що та їдальня (язик не повертається сказати РЕСТОРАН) таке... тоді треба було брати м'ясо на шашлик усім разом. Але, вже всі знають!
Може Worm напише пару слів, як він добирався у Тернопіль у саму спеку? Мені наприклад дуже цікаво послухати урок виживання.

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 09.07.2012, 11:43:03 »
І справді, поїздка була суперською. Дорога трішки втомлювала, оскільки кожні кілька кілометрів йшли різкі підйоми по 8-10%, та і покриття не найкраще, дорожники ям понаривали по всій дорозі... Але, як каже Руслан, ми ніби знали, коли всім треба було зупинитись і набратись сил.



Може то Ліди чай, а може якісь харчі мали якісь чудодійні властивості, але в поїздці  я не відчував втоми, підйоми та перевали брались спокійно, на прямій дорозі іноді зі Штирем розганялись до 45-55 км/год.



Єдине, що по дорозі до Тернополя п"ята точка давала про себе чути, оскільки ми купу часу були в дорозі.

Дуже вразила контрастність підся переїзду моста через Збруч: перше - дорога, вона була просто ідеальною (але то було окозамилювання, там метрів з 200 такої дороги, далі - звичайний напрямок :) ), друге - таблички з назвою вулиці - Октябрьская, третє - як Руслан запитав прохожих, куди нам їхати, то вуйко відповів - "А ви што, нє мєсниє?".



З харчуванням біля санаторіїв взагалі кояться якісь чудеса: є кафе, яке на кожному стовпі розрекламоване, але їсти в ньому не можна, бо то тільки для тих, хто в цьому санаторії проживає. Є інше кафе, але там можна їсти лише після 15:00, іто не ті страви, що дають відпочиваючим, а таке враження, що якісь залишки за дикими цінами... Магазин знайти, і в ньому щось їстівне купити - то Скіфське золото можна швидше знайти. Але добре, що Ліда з нами все-таки поїхала, і, як справжня господиня, попіклувалася про харчування, за що їй ВЕЛИЧЕЗНЕ Дякую.



По дорозі назад, як почало сутеніти, я трохи хвилювався, як водії поставляться до нашої колони, чи не будуть підрізати і сигналити в спину. Але після ввімкнення новенького заднього ліхтарика, сталося якесь чудо - всі автомобілі тримась до нас на відстані, не ближче ніж 10 метрів, а обганяли лише по зустрічній смузі. За кілька кілометрів Руслан трішки відстав, і я його обігнав, але метрів через 200 він попросив, що я став в хвіст колони, бо за мною неможливо їхати, так блималка світить... Тоді ми зрозуміли, чому водії були такі чемні, просто нас було видно за кілометр :)

Мені також цікаво почитати, як Worm добрався до Тернополя, оскільки спека була серйозна...

Загалом поїздка дуже сподобалась: дорога дуже мальовнича, "водоспад" - цікавий, природа - прекрасна. Ну і компанія просто суперова зібралась.





ТУТ трек нашого маршруту, але висоти ще не порахувались. Думаю, як підрахуються - тоді буде цікаво глянути, як ми спочатку набирали, а потім скидали по 100 метрів...

УПД. ТУТ трек з профілем висот.
« Останнє редагування: 09.07.2012, 12:03:25 від Andy »
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #3 : 09.07.2012, 13:09:30 »
Мені також цікаво почитати, як Worm добрався до Тернополя, оскільки спека була серйозна...

Дійсно було дуже спекотно. Виїхав від водоспаду о 13:50 в Тернопіль прибув 18:00

Перша зупинка була у с. Калагарівка, ніяк не міг набрати темп, відпочивши у холодку рушив далі пустими дорогами, у с. Красне так і незнайшов питної води, таке враження що криницями не користуються.  Придбав літрову "слабогазовану" у місцевому магазині. Наступна зупинка була перед спуском у заповідкинку "Медобори", далі серпантин товтрового кряжу і я вже у с. Вікно біля магазину закупляюсь морозивом солодощами і водою, ласую морозивом у холодку приблизно десь 15 хв. На виїзді із вікна зустрічаю п. Ольгу (яка їздила велосипедом у м. Київ ). Гримайлів проїхав швидко, потім монотонні безкраї дороги до с. Зарубинці. І далі та сама історія, криниці вздовж дороги забиті дошками або із брудною водою. Далі село Криве, там вдача посміхнулась, наповнив тару свіжою прохолодною водою, поспілкувався із господарем будинку який рятувався від спеки у холоді. Далі Скалат-Колодіївка-Панасівка якось швидко промайнили. Зупинився при вїзді у М. Ходачків на годинку вже 17:05 за телефонував но Руслана, поцікавився як у них справи, вони якраз збирались. Наступна моя зупинку була на 5 кілометрі. Далі пішов розпечений асфальт та насичений потік автотранспорту і нарешті Тернопіль.
В дома швиденько в душ, поїв, закидав напет, карімати і спальники в машину і на рибалку із ночівлею. Але це вже інша історія  :)

Р.S. Таки дав собі джасу, ще до сьогодні чую поболювання у правому коліні. Але це перший раз у цьому сезоні дало про себе чути.  :)
« Останнє редагування: 09.07.2012, 13:19:32 від worm »

Offline Aelita

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 506
  • Карма: +155/-11
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 09.07.2012, 13:27:38 »
Мені поїздка теж сподобалась, всім дякую за компанію! :)

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 09.07.2012, 17:01:05 »
Перша зупинка була у с. Калагарівка, ніяк не міг набрати темп, відпочивши у холодку рушив далі пустими дорогами, у с. Красне...

Наша перша зупинка була після с. Красне на висоті 405м (найвища точка). Потім вже Скалат, там затарилися водою, їли морозиво, пили чай, оо... цее... кайф! Потім далі летіли, тільки останніх 20 хв в темряві було вже не дуже. Ще та клята доріжка для фір (яку чомусь позначили знаком для велосипедистів) добре 5-у точку відбила.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 09.07.2012, 17:20:12 »
Ще та клята доріжка для фір (яку чомусь позначили знаком для велосипедистів) добре 5-у точку відбила.

 Гарно сказав - доріжка для фір!))))))
 але Костя правил потрібно дотримуватись - якщо чесно то хвилювався коли ти там Екстремалив на трасі без світла.
Операція "Квадрокоптер"!

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 10.07.2012, 16:01:55 »


між іншим Vit пише що не мав екіпіровки тому не поїхав - дуже шкода!!!
я теж без екіпіровки по великому рахунку, мав тільки шлем, але було їхати - чудово б прокатався
     

 Руслан, для мене слово екіпіровка то всьо шо до ровера (крім запчастин :)). Найбільше мене стримувала відсутність багажника та сумки на ньому. Бо якось проїхав 105км з рюкзаком вагою надцять кг, то троха шось замучився.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 10.07.2012, 16:10:16 »
то хтось би взяв твої речі, я  без питань.
іншим разом давайся чути, багаж - не проблема.
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 10.07.2012, 16:44:40 »
Гарно сказав - доріжка для фір!))))))
 але Костя правил потрібно дотримуватись - якщо чесно то хвилювався коли ти там Екстремалив на трасі без світла.
Погоджуюся, але на той момент моя 5-а точка боліла так, що вже негоден був терпіти. У мене колеса накачані на 6 атмосфер - камінь.
Доречі про рюкзаки, я вже розпочав пошуки такого що має Advanced Aircomfort (це типу сіточка + металевий каркас, ніби як у Андрія). Моя компактна лазня мене вже дістала.