Мандрівки > Звіти

Звіти і спогади про короткометражки

<< < (3/104) > >>

Сім самураїв:
шикарнєйша поїздка вийшла, скажу я вам:) купа емоцій, вітру і жартів. і ногу гарно випробували - тобто в кінці поїздки успішно почало боліти коліно:) але я тепер знаю, шо в Одесу їхати зарано...

bhagavan:

--- Цитата: xlibes від 19.05.2008, 16:09:45 ---15 травня, щоб випробувати ногу Самурая поїхали легко покататися (Bhagavan, Bandera, xlibes).

--- End quote ---

прикольно вийшло - Bhagavan, Bandera і Xlibes поїхали випробовувати ногу 7Самураїв :)

Сім самураїв:
гггг, Нога Самурая ТМ тепер популярніша за Ніжку Буша:)

Erazel I-st:
Вчора я став жертвою дощу. Якраз коли він почав накрапати я встиг сховатися під дахом Драмтеатру. ПРостоявши так годину я поняв що дощ не перестане зовсім у найблищу годину. Влом було чекати, да і дойшло що всерівно промокну, рішився виїхати коли дощ просто стишиться. Як назло коли я виїхав на середину площі дощ почався з новою силою. Поки доїхв до ЖД то був весь мокрий. Добре що хоч шолом був на голові. Вода по козирьку лилась, але в очі не попадала.
 Але найбільші відчуття були коли я почав проїзджати через калюжі в низовинах, там навіть машини ледве проїзджали. В одному місці взагалі був прикол. Води десь там було по коліна. Худо-бідно я проїзджав ту калюжу. А тут назустріч мені джип. Ми з ним то розминулись, але ось хвиля за ним мене ледве не звалила. Ледве втримався вертикально.
 А от гроші в кишені штанів і телефон на щастя не постраждали. Правда гроші були вологуваті. то я їх сушив феном.

xlibes:
Думаю в такій ситуації буде доречною організація збору коштів жертвам вчорашнього дощу.
(можна допомогти фенами)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version