ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Bergamont Stallion 0.9

<< < (13/18) > >>

kolibri:
нє, ну вєлік реально прикольний, але... мій кайман на базі хвз-спутнік важить за всіма базарними запчастинами від володі і свєти також 11 кг і + скількись там з багажніком, який знімається ???

Andrizzio:

--- Цитата: kolibri від 05.11.2013, 09:36:51 ---нє, ну вєлік реально прикольний, але... мій кайман на базі хвз-спутнік важить за всіма базарними запчастинами від володі і свєти також 11 кг і + скількись там з багажніком, який знімається ???

--- End quote ---

ти розбив вщент наші уявлення про МТБ  :D :D

купую хвз

kolibri:
ну то вибачайте, я про мтб мабуть мало знаю. це такий анектод є: йде по вулиці шось дуже потворне, переляканий чоловік питає:
-ти хто?
-я - мирний атом.
- а чо ж ти такий страшний???
-як ви мало знаєте про мирний атом...


без образ

Філько:
kolibri, то є старий-добрий велосипедний боян про те що ровер, дешевший за 100500 тугриків не здатен їздити по нашій грішній землі :-) До цього просто тре звикнути

кстать, про хвз - хтось же кидав десь ссилку в якімсь навколовелосипеднім срачі про те як трійко бородатих товаришів подолали на харків"янах маршрут 5-ої категорії в Карпатах. Так-що сміх з цього приводу "нєумєстєн"

kolibri:
я люблю велосипеди. але кількість вкадених грошей (типу вилка за 2000-3000грн. і т.д.)???... доцільність? при таких цифрах на такому ровері вже тре заробляти - тоді все зрозуміло. ну або дійсно є на стільки грошей - також розумію - як хоббі без втрат для сім'ї. все шо інше - просто понти. не суджу нікого, бо не знаю власника того красеня бергамонта.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version