ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

BeOne 29er custom by CoRacK

<< < (2/4) > >>

CoRacK:

--- Цитата: Erazel I-st від 17.03.2011, 06:57:19 ---Ха, збереш до кінця то треба буде твій найнер поставити біля позітівового оленя, просто цікаво як будуть поряд дивитися 24 і 29 колеса  :)

--- End quote ---
Це і тепер можна зробити, лише переднє колесо з кроса треба перечепити на 29er :).

Erazel I-st:

--- Цитата: CoRacK від 16.03.2011, 22:44:58 ---Втулка задня Shimano SLX FH-M665 32h 375 планується Shimano Alivio Parallax FH-RM60 в майбутньому можлива заміна на XTR FH-M970 32h або SLX FH-M665 32h (подивлюся як житиме піді мною :))

--- End quote ---
Васька, ти шо курив? Ти хочеш СЛХ поміняти на Алівіо, а потім знову назад той СЛХ або ХТР? Ти комусь грошей винен і боїшся щоб байк не забрали?  :laugh:

CoRacK:

--- Цитата: Erazel I-st від 18.03.2011, 08:40:28 --- Васька, ти шо курив? Ти хочеш СЛХ поміняти на Алівіо, а потім знову назад той СЛХ або ХТР? Ти комусь грошей винен і боїшся щоб байк не забрали?  :laugh:

--- End quote ---
:) То я не ту втулку написав(не треба було вночі писати), SLX стоїть на 26" колесі, а 26" колеса залишаю для зими, бо шипована гума для найнерів тупа, виробник покришку зробив з більшою окружністю, а кількість шипів залишив ту саму, думаю ясно, що з того виходить(на mtbr.com відгуки негативні, не тримає так як 26"). А це колесо з формулою вернеться на крос.
Маю Алівіо, яке лежить без діла, то його і поставлю. Але в майбутньому хочу поміняти на XTR(SLX), бо алівіо має слабкий захист від води і болота.
SLX маю на іншому колесі, якщо після 10000 км буде ще жива(відсутні іржаві кульки і болото в барабані як в мого друга з LX), то куплю ще одну на 29er замість алівіо, ціна то смішна 270 грн. за втулку.
Якщо ж буде дохла, то візьму XTR 970.

teodor4ik:
складеш до кінця даш на тест-драйв? больно сладко виглядає... а в мене такого ше нема в колекції :)

CoRacK:

--- Цитата: teodor4ik від 22.03.2011, 17:53:02 ---складеш до кінця даш на тест-драйв? больно сладко виглядає... а в мене такого ше нема в колекції :)

--- End quote ---
Добре, але тільки в кукурудзі, щоб було м"яко падати :) ::).

А якщо серйозно, то бажано було б, щоб ти виїхав на спеші, а я на В1, потім би мінялися велосипедами, заодно провели б тест-драйв в порівнянні.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version