Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

який би то ровер взяти для фатера?

<< < (2/2)

arhont:

--- Цитата: teodor4ik від 09.03.2011, 01:46:25 ---а вот людський гурняк не вкладу в бюджет...

--- End quote ---
шось з чого легко евакуюватись, тобто низькорамне...
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,5025.0.html

--- Цитата: teodor4ik від 09.03.2011, 01:46:25 ---а вот людський гурняк не вкладу в бюджет...

--- End quote ---
а нащо щось круте для того щоб вчитись їздити?

Стечкин:

--- Цитата: teodor4ik від 09.03.2011, 01:40:05 ---ммм... в плані прокату я сам маю супутника... треба шось учбове.

--- End quote ---

я шота не зрозумів, які вимоги ставляться до вела.
той шо пропоную:
1. колеса 26"
2. вібрейки
3. хороший стан
4. не шкода
5. на учбовий підходить
6. термін користування невизначений, бо сусід теж намилився худати, але зупинився на етапі придбання в мене ровера і мабуть далі не посунеться
7. ріст десь на мене і вище

Erazel I-st:
Тед, а чого б не взяти базарніка за 700 грн з неамортизаційною вилкою і не паритися? І хай собі катає. Нічого тому базарніку за сезон не буде  :) Там банально нічому ломатися буде. А що-до ростовки то просто взяти в низькій ростовці і висунути глагол повище.

Andrizzio:

--- Цитата: Erazel I-st від 09.03.2011, 08:24:16 ---Тед, а чого б не взяти базарніка за 700 грн з неамортизаційною вилкою і не паритися? І хай собі катає. Нічого тому базарніку за сезон не буде  :) Там банально нічому ломатися буде. А що-до ростовки то просто взяти в низькій ростовці і висунути глагол повище.

--- End quote ---

повністю підтримую. якогось типу "україна" з низькою рамою за 400 грн.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version