Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

який би то ровер взяти для фатера?

(1/2) > >>

teodor4ik:
шота ніяк не можу придумати... ліміт 1500...

вага райдера 115, ріст 185...

задача: зігнати лишню вагу на ранкових покотеньках

воть ніяк не придумаю... то має бути шось міцне і велике, але опиту в нього "0", тобто я бду його вчити їздити, а для цього варто взяти шось з чого легко евакуюватись, тобто низькорамне...

я вот мислю... може зліпити йому аіста з передачами? але тоді тра ставити кліщі, а кліщі на малих колесах то піпец... а дискарі туда ліпити буде явно замодно :D зато аісти складні і тоді він може його в машині возити.

ПС... спіріт, ти ше не продав своїх аістів?

Стечкин:
чуєш, твій фатер же надає в оренду свій офіс для АВТ :)
а я можу надати йому в користування той вел, шо продавав за 400 грн і зразу ж прийняти в АВТ.
правда я його типа вже продав, але новий власник тримає в мене в підвалі, щоб його дружина не побачила.
вел повністю ісправний, все працює.
я навіть підозрюю, що твоєму батькові так сподобає їзда на цьому ровері, шо він стане від тебе затятішим роверистом :)

teodor4ik:

--- Цитата: Стечкин від 09.03.2011, 01:35:13 ---а я можу надати йому в користування той вел, шо продавав за 400 грн
--- End quote ---
ммм... в плані прокату я сам маю супутника... треба шось учбове.

arhont:

--- Цитата: teodor4ik від 09.03.2011, 01:15:12 ---може зліпити йому аіста з передачами?

--- End quote ---
а він під 120 кг не трісне,тим більше шо він складний.бешеш якийсь дамский горнік,підтискаєш троса на тормозах,і за місяць похудає на кілограм 20 точно  :)

teodor4ik:

--- Цитата: arhont від 09.03.2011, 01:41:57 ---а він під 120 кг не трісне,тим більше шо він складний
--- End quote ---
100500% шо не трісне селяни на них бараболі возять.

а вот людський гурняк не вкладу в бюджет...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version