Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Засіб обміну відзнятими матеріалами

<< < (2/2)

Erazel I-st:

--- Цитата: teodor4ik від 01.03.2011, 11:34:57 ---брєд робити то в формі трекера..

краще фтпою... бо тоді до всього тра клепати торент файли, ніх не побачиш поки не злиєш все шо в ньому є... хер застанеш когось в кого то є... хрен в кого є реальні іп, а тра хоть з 1ного боку для норм. зєднання. взагалі тоді тра шоби хтось з реал ир постійно сідив і мав все (бо нас реально мало)...

то чи не варто тупо підвішати якито комп з фтп клієнтом, ака сервак? і не придумувати ровер...

--- End quote ---

ну дай ФТП сервачок в оренду  :). У тебе ж в банку є вільні, думаю.
А Торент просто дозволить то все тримати не парячись з серваками. І враховуючи що нас то буде 5-10 чоловік то для такого-сякого обміну цілком хватить. Можна спробувати ДС++ доречі. Хабом я зроблю свою робочу машину.

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 01.03.2011, 12:42:03 ---ну дай ФТП сервачок в оренду  :). У тебе ж в банку є вільні, думаю.
А Торент просто дозволить то все тримати не парячись з серваками. І враховуючи що нас то буде 5-10 чоловік то для такого-сякого обміну цілком хватить. Можна спробувати ДС++ доречі. Хабом я зроблю свою робочу машину.

--- End quote ---
тобі дати комп з 80кою вінтом? для фтп хвате...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version